Budynek
Pokój
IV
E5.18
ICT

qb-mobile s.c.

qb-mobile to software house zajmujący się tworzeniem oprogramowania na zamówienie. Tworzy systemy mobilne (Android oraz iOS) jak i webowe.
qb-mobile s.c.
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia Gdynia
+48 58 690 70 74
+48 516 133 516
biuro@qb-mobile.com
www.qb-mobile.com

W qb-mobile potrafimy wykorzystać w pełni możliwości, jakie oferuje najnowsza technologia. Tworzenie aplikacji na wszystkie wiodące platformy zarówno mobilne jak i webowe niezmiennie daje nam mnóstwo satysfakcji i radości. Posiadamy również szereg gotowych rozwiązań wdrażanych na zasadach licencyjnych. Nie boimy się wyzwań, dzięki czemu realizujemy nawet najbardziej nietypowe przedsięwzięcia. Z przyjemnością wprowadzamy klientów w świat nowych technologii, doradzając i wspólnie projektując produkt, który będzie zachwycał.

W naszym zespole znajdują się zarówno doświadczeni developerzy, architekci systemowi jak i specjaliści z zakresu analityki biznesowej czy bezpieczeństwa danych osobowych.

Z zaprojektowanych i wdrożonych przez nas systemów codziennie korzystają setki tysięcy użytkowników. W oparciu o stworzone przez nas oprogramowanie funkcjonują między innymi:

  • Gdańska Karta Mieszkańca,
  • Program Punktowo-Kompetencyhny Morena,
  • Gdańska Karta Turysty,
  • System sprzedaży i kontroli biletów na Sopockim Molo,
  • Platforma turystyczna Smart-Tour.