Budynek
Pokój
II
D10
ICT

Syrius Group z. o.o.

Przekształcamy idee w unikalne produkty najwyższej jakości. Oferujemy witryny transparentne wraz z aplikacjami dotykowymi i sensorami oraz aplikacje mobilne oparte o technologię Bluetooth Low Energy.
Syrius Group z. o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
505 989 700

hello@syriusgroup.com
www.syriusgroup.com
Zajmujemy się tworzeniem rozwiązań pozwalających uzyskać przewagę biznesową w cyfrowym świecie. Wierzymy że dobry, przemyślany projekt potrafi odmienić oblicze marki i przynieść firmie długofalowe korzyści.

Witryny Transparentne - Produkt sam opowiada swoją historię.

Wirtualna informacja i realny przedmiot oglądany jednocześnie to wyjątkowo dynamiczna technika poznawcza, która stanowi nowa jakość wizualizacji treści informacyjnych i marketingowych w atrakcyjnej, przestrzennej formie.

Bluetooth Low Energy- Latarnią morską dla Twoich klientów!

Wyobraź sobie, że możesz dostosować otoczenie, w którym się poruszasz do własnych preferencji. Dlaczego ograniczać się do wyobraźni? Wszystko to jest możliwe. Gdziekolwiek jesteś, otrzymujesz informacje, których potrzebujesz i kiedy ich potrzebujesz.

Aplikacje Multitouch - Technologia na wyciągnięcie ręki.

Technologia dostępna jest w formie interaktywnych ekranów oraz stołów dotykowych. Wykorzystaj Aplikacje Multitouch w świecie biznesu, na wystawach, targach, prezentacjach firmowych oraz w technologii Digital Signage.

Projektowania graficzne - Strony i sklepy www

Wykorzystujemy współczesny język designu mieszając unikalne style. Bazując na kilkuletnim doświadczeniu tworzymy marki i dostarczamy rozwiązania z zakresu projektowania graficznego. Stwórz z nami swój unikalny projekt strony www, sklepu on-line oraz materiałów marketingowych.