ICT

Scan Centre

Czy wiesz jak zminimalizować koszty druku w swojej firmie? Czy wiesz ile kosztuje Cię obsługa dokumentów papierowych? Zamień swoje archiwum papierowe na archiwum cyfrowe-zadzwoń do Nas!
Scan Centre
ul.Wolności 5
84-206 Bieszkowice Gdynia
+48 506 547 513

biuro@scancentre.pl
www.skanujemydokumenty.pl

Zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem archiwów cyfrowych. Nasze usługi charakteryzuje wysoka jakość i zorientowanie na cel. Konwertujemy archiwa papierowe na w pełni funkcjonalne rozwiązania informatyczne. Zabezpieczamy dokumenty cyfrowo - na lata!

Jeśli chcą Państwo zminimalizować koszty, związane z archiwizacją danych - gorąco zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Proces skanowania dokumentów jest prosty i przejrzysty. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam indywidualne dopasować ofertę, która jest odzwierciedleniem koncepcji klienta. Dzięki skanowaniu dokumentów i ich digitalizacji, będą mieli Państwo stały dostęp do danych w systemie informatycznym, on-line, w jednym miejscu, 24 godziny na dobę.

Gwarantujemy, że wszystkie pliki będą zorganizowane w intuicyjny i wygodny, wybrany przez Państwa sposób. Profesjonalne zaplecze techniczne umożliwia wyodrębnianie tekstu skanowanych dokumentów i wygodny sposób wyszukiwania treści.

Państwa archiwum na jedno kliknięcie!