Zostań operatorem pracowni druku 3D

Zostań operatorem pracowni druku 3D

Jesteś specjalistą od drukowania w trójwymiarze? Chcesz pracować na wysokiej klasy sprzęcie i  świadczyć usługi dla innowacyjnych branż? Dołącz do nas! Szukamy obeznanego w druku 3D operatora, który weźmie pod swoje skrzydła naszą pracownię i będzie świadczył usługi na rzecz klientów zewnętrznych oraz naszych Parkowiczów.

Wymagania?

Doświadczenie w zakresie świadczenia usług druku 3D, znajomość branży, niesłabnący entuzjazm i chęć pracy w ciekawym i  inspirującym środowisku Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Co oferujemy?

W pełni wyposażoną w nowoczesny sprzęt pracownię, wsparcie promocyjne i umowę na trzy lata.

Obowiązki

Zadaniem operatora będzie świadczenie usług projektowania i modelowania 3D, realizacja obliczeń wytrzymałościowych oraz zarządzanie pracownią.

Wyposażenie:

Pracownia o powierzchni 51m2  jest w pełni wykończona i wyposażona w niezbędne instalacje oraz w najnowocześniejszy sprzęt. m.in.: drukarkę Objet30 Prime pracującą w technologii fotopolimerowej oraz system SLS (Selective Laser Sintering) EOS Formiga P110 wraz z osprzętem firmy EOS GmbH. Wydruki wykonane tą metodą charakteryzują się wysoką dokładnością i trwałością budowanych detali, dzięki czemu  można za ich pomocą wytwarzać krótkie serie produkcyjne konkretnych projektów.

W pracowni 3D znajduje się również specjalistyczny sprzęt pomiarowy: system TRITOP, który daje dokładność wyników także w wypadku dużych, trójwymiarowych elementów oraz Skaner ATOS Triple Scan, wyposażony w technologię niebieskiego światła, pozwalającą na precyzyjne pomiary, niezależnie od warunków oświetleniowych otoczenia. W połączeniu z systemem TRITOP pozwala na wykonywanie pomiarów z dużą rozdzielczością obiektów sięgających nawet 30 metrów. Urządzenia te stanowią więc idealne rozwiązanie także dla firm zainteresowanych wykorzystaniem druku 3D w procesach przemysłowych. Ponadto w dyspozycji zarządzającego znajduje się telewizor LG 50 do wykorzystania w celach reklamowych Pracowni 3D.

Dokumenty i szczegóły konkursu:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu pod linkiem: https://www.gdynia.pl/bip/2019-52,8058/konkurs-na-wybor-podmiotu-zarzadzajacego-i-pelniacego-funkcje-operatora-pracowni-3d-w-budynku-iv-w-ppnt-gdynia-do-283-2-2019,534510

Termin składania aplikacji upływa 1 kwietnia br.

powrót
Skip to content