Znamy Liderów PPNT 2020!

Znamy Liderów PPNT 2020!

Jak co roku w grudniu przyznajemy nagrody Lidera PPNT – od Parkowiczów dla Parkowiczów. Jednak w tym nietypowym roku również rozdanie wyróżnień jest nietypowe i odbyło się w formie wirtualnej. Projekt statuetki, która swoim kształtem nawiązuje do wszystkich parkowych firm, stworzyła firma Marad Design. Kula jest formą idealną, a przy tym minimalistyczną i scalającą. Zupełnie jak Park, który łączy w swoich przestrzeniach mozaikę pomysłów wszystkich innowatorów.

Oto tegoroczni nagrodzeni:

– DEBIUT – otwarcie lokalu gastronomicznego | Parkowa Bistro
Za otwarte i nowoczesne podejście do prowadzenia biznesu, rozpoczęcie działalności pomimo przeciwności, jakimi okazała się panująca pandemia, a także za niekonwencjonalną aranżację przestrzeni nowej restauracji. Dzięki świetnej kuchni, przemiłej obsłudze i cudownej atmosferze miejsce zawładnęło sercami Parkowiczów, czego dowodem jest codzienna kolejka po pyszne jedzenie.

– OSOBOWOŚĆ – Adrian Klarecki | WiRan
Zawsze uśmiechnięty! Swoim uśmiechem zaraża innych. W dodatku profesjonalista w tym, co robi.

– PRODUKT/USŁUGA – komora hiperbaryczna OMNIOXY DUO | Omnioxy
Najczęściej wybierany model komory hiperbarycznej z dostępnych na rynku polskim. To innowacyjne urządzenie wspomagające leczenie wielu chorób i schorzeń, znajdujące zastosowanie zarówno wśród osób prywatnych, jak i gabinetów w branży regeneracji i zdrowia. Gdyńska komora hiperbaryczna wspiera nurków, sportowców, górników, ale przede wszystkim osoby cierpiące na niedotlenienie – także występujące w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną.

– COWORKER – Małgorzata Kiełt | Fundacja Planet For Generations
Fundacja zajmuje się tematem zero waste, zrównoważonym rozwojem oraz gospodarką w obiegu zamkniętym. Celem inicjatywy jest pomoc branżom i instytucjom w osiągnięciu neutralności klimatycznej. Obecnie pracuje nad programem szkoleniowym oraz promocją tematu zrównoważonych produkcji filmowych w Polsce.

– WALKA Z COVID19 – akcja #jitteampomaga | JitTeam
W ramach akcji #jitteampomaga podczas pandemii JitTeam zrealizował szereg działań pomagając w walce z koronawiurusem:
– finansowo wsparł dwie placówki medyczne: Szpitale Pomorskie oraz Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej.
– przeprowadził zbiórkę wśród pracowników JitTeam. Pozyskane fundusze zostały przeznaczone na zakup dwóch pomp infuzyjnych oraz dwóch kardiomonitorów, które trafiły do Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy.
– laptopy od JitTeam trafiły do dwóch szkół podstawowych: w Debrznie oraz w Wicku. Sprzęt trafił do najbardziej potrzebujących uczniów umożliwiając im w ten sposób uczestnictwo w nauczaniu zdalnym.
– każdy z pracowników JitTeam otrzymał do domu zestaw maseczek ochronnych, aby zapewnić bezpieczeństwo im oraz ich bliskim.

– NAGRODA SPECJALNA – Omnioxy | komora hiperbaryczna Omnioxy Duo

Nagrodę specjalną przyznaje dyrekcja PPNT Gdynia. W tym roku trafiła ona do Omnioxy za stworzenie komory hiperbarycznej Omnioxy Duo. Współwłaściciel firmy – Adam Cegielski jest wieloletnim Parkowiczem, który w PPNT realizuje już kilka swoich pomysłów i nieustannie zaskakuje nas nowymi.

Komory pomagają w leczeniu takich chorób jak: astma oskrzelowa, rak płuc, COVID-19 oraz redukują problemy związane z niedotlenieniem organizmu. Teraz, dzięki środkom pozyskanym z emisji akcji, planowane jest uruchomienie pierwszej fabryki w kraju, a dokładniej na obrzeżach Trójmiasta. Produkcja w Polsce będzie w stanie zabezpieczyć popyt oraz pominąć długi, często dwumiesięczny okres oczekiwania dostaw zza oceanu.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

____________

Lider PPNT to coroczna tradycja przyznawania nagród w 5 kategoriach dla tych Parkowiczów, którzy podczas ostatnich 12 miesięcy szczególnie wyróżnili się innowacyjną działalnością biznesową. Dodatkowo wręczana jest także nagroda specjalna, którą typuje dyrekcja PPNT Gdynia.

powrót