Zaprezentuj się w Brukseli podczas „European Defence Innovation Day”

Zaprezentuj się w Brukseli podczas „European Defence Innovation Day”

Jesteś firmą lub startupem z PPNT Gdynia? Tworzysz ciekawe i innowacyjne rozwiązania, które chciałbyś zaprezentować? Napisz do nas i zostań częścią krajowego stoiska w Brukseli podczas „European Defence Innovation Day” w dniach 31.05-01.06.2023.  

 

Europejska Agencja Obrony (EDA) organizuje drugą edycję wydarzenia pn. „European Defence Innovation Day”, które odbędzie się w dniach 31.05-01.06.2023 r. w Brukseli. Państwa członkowskie EDA mają możliwość wystawienia stanowiska narodowego (stand), na którym prezentowane będą rodzime innowacyjne rozwiązania. Wystawcy będą mieli okazję również odbycia rozmowy technicznej (tech talks) na swoim stanowisku z ograniczoną publicznością (decydentami).

 

W ramach stoiska istnieje możliwość pokazania rozwiązań sprzętowych (modele, demonstratory, prototypy, produkty), jak również prezentacje multimedialne (na ekranie, komputerze) i w formie broszur. Jednocześnie warunkiem koniecznym jest, aby w ramach prezentowanych rozwiązań podkreślić rolę jaką odegrały w ich rozwoju badania naukowe, w tym realizowane w ramach EDA, wojskowe zastosowanie tych rozwiązań, jak również możliwość ich komercjalizacji oraz promocji unikalnych innowacyjnych rozwiązań krajowych.*

 

Firmy parkowe zainteresowane udziałem prosimy o kontakt na adres ppnt@ppnt.pl do 23.03.2023 do końca dnia. 

  • * Informujemy, że koszty udziału oraz sprawy organizacyjne leżą po stronie podmiotu/podmiotów wystawiających stanowisko.

 

Więcej informacji o wydarzeniu: https://eda.europa.eu/home

powrót
Skip to content