Zapraszamy na konferencję DIGITAL CHAMPIONS 2019!

Zapraszamy na konferencję DIGITAL CHAMPIONS 2019!

14-15 listopada 2019 w warszawskim kampusie Google for Startups odbędzie się konferencja Digital Champions 2019 – VI Forum Liderów Cyfrowego Biznesu, co roku licznie przyciągające pasjonatów cyfrowej transformacji. Organizatorem wydarzenia jest firma RETHINK, a honorowy patronat nad tegoroczną edycją – obok Ministerstwa Przedsiębiorczości i  Technologii, Ministerstwa Cyfryzacji,  JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej, Akademii Leona Koźmińskiego,  IAB Polska, Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, Business Centre Club,  Konfederacji Lewiatan,  Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Kieleckiego Parku Technologicznego i  Krakowskiego Parku Technologicznego – objął Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia.

Po raz szósty eksperci, przedsiębiorcy, decydenci i naukowcy spotkają się na Forum Digital Champions, aby podjąć dyskusję o potencjale i wyzwaniach cyfrowej transformacji, najlepszych praktykach i nieoczekiwanych konsekwencjach techno-ewolucji.
„Naszym głównym celem w tym roku jest odkrywanie taktyk, praktyk i rozwiązań, które pomagają osiągnąć większą konkurencyjność w biznesie i na arenie społeczno-politycznej. Zbadamy wątek hiperkonkurencji – wysoce nieprzewidywalnego, burzliwego, niestabilnego środowiska gospodarczego i politycznego, powstającego w wyniku przyspieszających innowacji technologicznych. Będziemy również wracać do wybranych wątków z lat ubiegłych, pokazując ich nowe, aktualne aspekty.” – mówi o tegorocznej tematyce Digital Champions Borys Stokalski, dyrektor programowy Forum, Partner Rethink.

„Osobną sesję poświęcimy aksjologii i metafizyce. Zwrócimy uwagę naszej publiczności na nowy obszar cyfrowych innowacji i cyber-konkurencji, jaki stanowi przestrzeń kosmiczna. Przedstawimy też fenomen “NewSpace”, inspiracji poszukamy również w świecie E-Sportu. Pokażemy jak rozwija się kultura i biznes „transferu przeżyć”, w agendzie pojawią się wątki ekstremalnych doświadczeń w przemyśle cyfrowej rozrywki, zagadnienia IoT, 5G, cyfrowy arsenał w biznesie konsumenckim i wiele innych gorących tematów. Jak co roku planujemy debatę o wątpliwej przyszłości rzeczy oczywistych.” – dodaje Borys Stokalski.

2-dniowe Forum to potężna dawka wiedzy, inspiracji, dyskusji, wymiany poglądów i doświadczeń. Podczas licznych debat, warsztatów, wywiadów i prelekcji ważne są przede wszystkim integracja, najnowsze trendy, praktyczne podejście i doskonała atmosfera. Digital Champions łączy tradycyjne organizacje z pionierami cyfrowych innowacji, dojrzałe organizacje ze startupami, firmy inicjujące cyfrowe transformacje z tymi, którzy na tej drodze odniosły realne sukcesy. Uczestnikami sesji są również innowatorzy i badacze łączący światy nauki, sztuki i technologii. Ta różnorodność branż, funkcji i perspektyw daje unikatowe doświadczenie wymiany wiedzy i dobrych praktyk dotyczących najważniejszych aspektów TECHNOEWOLUCJI w biznesie, kulturze i życiu społecznym.

Pierwszego dnia konferencji, podczas wieczornej Gali ma również miejsce ogłoszenie wyników Konkursu Digital Champions organizowanego przez PIIT. Celem Konkursu jest wyróżnienie firm i osób, których działania są przykładem dobrych praktyk w świecie cyfrowego biznesu
Ubiegłoroczna edycja Digital Champions zgromadziła w miejscu konferencji oraz on-line ponad 1000 uczestników. Nagrania sesji oraz pełna galeria zdjęć dostępne są na www.digitalchampions.online.

W tym roku również planowana jest transmisja internetowa wszystkich sesji odbywających się na sali plenarnej. Dla osób, które nie mogą uczestniczyć w konferencji osobiście, istnieje możliwość zapisu na live streaming (na podany adres w dniu konferencji zostanie wysłany link do transmisji). Szczegóły i formularz rejestracyjny na www.digitalchampions.pl. Zapraszamy!

Udział w imprezie jest bezpłatny, już dziś można się zarejestrować wchodząc na stronę www.digitalchampions.pl.

MISJA DIGITAL CHAMPIONS
• Budowanie świadomości możliwości i wyzwań związanych z przyspieszającym procesem techno-ewolucji
• Udostępnianie rozwiązań i najlepszych praktyk związanych z cyfrową transformacją różnych dziedzin i branż
• Wspieranie cyfrowej transformacji dojrzałych organizacji
• Prezentacja ciekawych pomysłów i osiągnięć innowacyjnych startup’ów oraz wspieranie ich rozwoju
• Łączenie ludzi, przedsięwzięć biznesowych i idei

www.digitalchampions.pl

powrót