„Z ENERGIĄ PO GDYNI”- RODZINNA GRA MIEJSKA DLA MIESZKAŃCÓW GDYNI

„Z ENERGIĄ PO GDYNI”- RODZINNA GRA MIEJSKA DLA MIESZKAŃCÓW GDYNI

Efektywność energetyczna to teraz temat nr 1! Weź udział w grze miejskiej i w formie pasjonującej zabawy poznaj sposoby w jaki możesz zaoszczędzić energię w swoim domu.

Gra miejska „Z Energią po Gdyni” wystartuje w mikołajkowy weekend, 4 grudnia o godzinie 10.30
z Placu przy ul. Zawiszy Czarnego 1 (Plac wolnej Ukrainy).

Stosowanie dobrych praktyk w oszczędzaniu energii, ciepła i wody to obowiązek każdego człowieka, tego dużego i małego. A nie ma lepszego sposobu na edukację poprzez zabawę! Dlatego zapraszamy całe rodziny na start gry, której temat oszczędzania energii będzie towarzyszył cały dzień, a zdobyta wiedza zostanie z nimi już na zawsze!”zachęca Marek Łucyk, Wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju.

Uczestnicy podzieleni na drużyny otrzymają instrukcje, według których będą musieli pokonać określoną trasę z sześcioma przystankami w charakterystycznych dla Gdyni punktach. Po dotarciu do stacji zmierzą się z zadaniem związanym z tematyką energetyczną i tylko poprawne rozwiązanie upoważni drużynę do otrzymania punktacji oraz wskazówki dotyczącej lokalizacji kolejnego punktu.

Do wykonania zadań będzie potrzebna nie tylko wiedza, ale też spryt, spostrzegawczość, a przede wszystkim działanie zespołowe. Na wszystkich uczestników czekają niespodzianki, upominki, a na mecie wspólne ognisko z poczęstunkiem. Zwieńczeniem zabawy będzie rozdanie nagród rzeczowych dla najlepszej drużyny oraz pokaz palenia w piecach metodą odgórną przygotowany przez gdyńską Straż Miejską.

Jak wziąć udział w zabawie?

  • – wystarczy zarejestrować się poprzez formularz: https://cutt.ly/L1SheIF

(każdy uczestnik powyżej 6 roku życia musi być zgłoszony osobnym formularzem)

  • – osoby zakwalifikowane do gry otrzymają wiadomość sms, email, obowiązkowo podaj te dane przy rejestracji (nr telefonu komórkowego, adres email)
  • – liczy się kolejność zgłoszeń, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Zatem nie czekaj i zarejestruj się już teraz!

Zbieraj ENERGIĘ i widzimy się na starcie!

szczegółowe informacje:

Samodzielny Referat ds. Energetyki

Tel.: (058) 668 23 50

powrót
Skip to content