Wystartował III nabór do Interreg Baltic Sea Region 2021-2027 | webinar informacyjny

Wystartował III nabór do Interreg Baltic Sea Region 2021-2027 | webinar informacyjny

Masz pomysł na inteligentny projekt, który wprowadzi innowacyjne i neutralne dla klimatu rozwiązania z korzyścią dla mieszkańców basenu Morza Bałtyckiego? Chcesz rozwijać i stosować swoje rozwiązania na arenie międzynarodowej i pokazać, jak wartości UE przekładają się na rzeczywiste działania?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, zapraszamy do składania wniosków projektowych! Oferujemy fundusze unijne dla organizacji, które łączą się i pracują tak, jakby nie było granic. Zapewniamy coś więcej niż pieniądze: tworzymy środowisko do współpracy ponad granicami, aby wspaniałe rozwiązania stały się powszechną praktyką.

 

Wystartował III naboru wniosków do programu Interreg Baltic Sea Region 2021-2027. Unijny program dofinansowania stwarza organizacjom publicznym i prywatnym w regionie Morza Bałtyckiego możliwości łączenia się tak, jakby nie było granic. Dzięki doświadczeniu i dofinansowaniu unijnemu pomaga im współpracować i wcielać pomysły w życie.

 

Jak to działa?

Budujesz partnerstwo z organizacjami z co najmniej trzech krajów uczestniczących w programie. Wierzymy, że wspólna praca tak, jakby nie było granic, jest inspirującym sposobem na rozwijanie wiedzy i umiejętności, a także na rozpowszechnianie wyników. Wspólnie opracowujecie i zgłaszacie pomysł na projekt, który pasuje do Programu. Po otrzymaniu dofinansowania prowadzisz swój projekt ze swoimi partnerami. Dofinansujemy Twoje działania na poziomie do 80% (partnerzy unijni) i 50% (partnerzy norwescy).                                *Transformacja w kierunku zielonego i odpornego regionu

 

Harmonogram webinarów informacyjnych:

 

DATE TIME TOPIC WEBPAGE for info and registration
17 January 09:00 – 12:30 (CET) Thematic webinar (Priority1+Priority3) Join us for a thematic webinar! – Interreg Baltic Sea Region (interreg-baltic.eu)

 

24 January 09:00 – 12:30 (CET) Good quality core projects (shaping content) Webinar on good quality projects (shaping content and planning finances) – Interreg Baltic Sea Region (interreg-baltic.eu)

 

25 January 09:00 – 12:30 (CET) Good quality core projects (planning finances) Webinar on good quality projects (shaping content and planning finances) – Interreg Baltic Sea Region (interreg-baltic.eu)

 

21 February 09:00 – 12:30 (CET) Thematic webinar (Priority1+Priority3) The events will be published on the events page on our portal Calendar – Interreg Baltic Sea Region (interreg-baltic.eu)
27 February 09:00 – 12:30 (CET) UBC talk together with IBSR
28 February 09:00 – 12:30 (CET) Good quality core projects (shaping content)
29 February 09:00 – 12:30 (CET) Good quality core projects (planning finances)

 

Więcej informacji: TUTAJ

powrót
Skip to content