Wyjazd na światową konferencję i wystawę World Hydrogen Summit & Exhibition

Wyjazd na światową konferencję i wystawę World Hydrogen Summit & Exhibition

Agencja Rozwoju Pomorza organizuje w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy wyjazd na wydarzenie World Hydrogen Summit & Exhibition, które odbędzie się w dniach 9-11 maja 2023 w Rotterdamie.

World Hydrogen Summit & Exhibition jest największym na świecie wydarzeniem poświęconym wodorowi. W jego ramach odbywa się konferencja i wystawa. Organizatorzy spodziewają się 8000 uczestników i 350 wystawców z ponad 100 krajów.

Wodór staje się obecnie priorytetem dla rozwoju sektora energetycznego. Celem wydarzenia jest rozwijanie współpracy między firmami, instytucjami i podmiotami działającymi na rzecz neutralnej klimatycznie technologii pozyskiwania energii z wodoru.

Co zyskuje firma:
–  Przelot
–  Zakwaterowanie
– Ubezpieczenie
–  Ekspozycja na wspólnym stoisku województwa pomorskiego
– Bilet wstępu na odbywający się równolegle Światowy Szczyt Wodorowy

Koszt udziału:
– Szacowany wkład własny przedsiębiorcy przy maksymalnym dofinansowaniu 85% kosztów wynosi 4 350 zł netto + VAT + VAT od kwoty dofinansowania 9 960 zł.

Zgłoszenia:
– Formularz zgłoszeniowy oraz dokumenty konkursowe dostępne są na stronie www.brokereksportowy.pl. Skany wypełnionych dokumentów należy przesłać na adres mailowy: anna.jafra@arp.gda.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 grudnia 2022 r.

powrót
Skip to content