Zaprojektuj swoją pierwszą aplikację | Strefa UX

budynek III, coworking

kiedy: 26.02.2019 (wtorek), w godz. 16:00-20:00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja: https://StrefaUXaplikacja.evenea.pl

 

Chcesz nauczyć się tworzyć aplikacje mobilne? Sądzisz, że to trudne zadanie? Przyjdź i przekonaj się jak wiele potrafisz zrobić!

 

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto zajmować się światem mobile – spójrz po znajomych, ile czasu spędzają używając telefonu i odpowiedz sam na to pytanie. Nie ma złudzeń, że kolejne lata będą należeć do urządzeń mobilnych, więc dobrze je lepiej poznać!

 

Warsztat odbywa się w ramach comiesięcznego cyklu Strefa UX – warsztatów i prelekcji dla osób zainteresowanych tematyką projektowania produktów i usług zorientowanych na użytkownika.

 

Dla kogo?

Warsztat kierujemy do osób, które nie zajmowały się wcześniej aplikacjami mobilnymi, ale chcą poznać proces ich tworzenia. Szczególnie zapraszamy osoby planujące projektowanie swojej pierwszej aplikacji.

 

Czego się dowiesz?

– dlaczego warto inwestować czas w projektowanie aplikacji,

– od czego zacząć myślenie o aplikacji,

– jakie są różnice między systemami Android oraz iOS,

– jak korzystać z gotowych wzorów.

 

Prowadzący

Kamil Łukasiewicz – wielokrotnie wyróżniany projektant UX z wszechstronnym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji mobilnych. Chętnie łamie obowiązujące schematy, by dostarczać użytkownikom najbardziej atrakcyjne i dopracowane produkty. Zafascynowany tworzeniem rozwiązań mobilnych, korzystających z najnowszych technologii na styku Internet of Things. Obecnie Head of Mobile w Polska Press Grupa. Dawniej Co-Founder oraz główny UX/UI Designer w Everytap. Wykładowca uczelni SWPS na kierunku User Experience: Psychologia projektowania.

 

Ważne! Na warsztat zabierz swój laptop.

 

 

powrót