Wizerunkowe ABC – czyli jak z głową kształtować wizerunek Twojej firmy?

budynek III, coworking

Kiedy: 21.01.2020, godz. 12:00-16:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking
Wstęp: bezpłatny, obowiązują zapisy

Przyjdź na indywidualne konsultacje w PPNT Gdynia | Strefie Startup i poznaj działania, które pozwolą ci osiągnąć pożądany image Twojej firmy.

 

Czego się dowiesz?

  • * Dlaczego kreowanie wizerunku jest ważne?
  • * Czym różni się wizerunek firmy od wizerunku marki?
  • * Jak odróżnić pojęcie wizerunku od tożsamości i reputacji firmy?
  • * Jakie praktyczne działania w zakresie komunikacji podjąć, by wykreować pożądany wizerunek Twojego biznesu?


Dla kogo?

Konsultacje skierowane do początkujących przedsiębiorców, którzy zdają sobie sprawę z tego, że wizerunek, tożsamość i reputacja firmy przekładają się na zyski i powodzenie w branży. Nie wiedzą jednak od czego zacząć, by wykreować je w sposób skuteczny i trwały.

Prowadząca:

Magdalena Malara-Świtońska –  absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i podyplomowych studiów Public Relations na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Rzecznik Prasowy z wieloletnim doświadczeniem oraz ekspert ds. PR i kreowania wizerunku organizacji publicznych, m.in. Stadionu Wrocław i Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. F. Chopina w Gdańsku.  Na co dzień, odpowiada za komunikację z mediami Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. LinkedIn.

Na każdą indywidualną konsultację przewidzieliśmy ok. 45 minut. Udział w konsultacjach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Wyboru uczestników dokonamy na podstawie udzielonych w formularzu odpowiedzi.

 

powrót