Wejdź na wyższy poziom biznesu. Warsztaty z Design Management

budynek III, coworking (galeria)

kiedy: 22.03, 9:00-14:00 (z przerwą 12:00-12:30)

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking (galeria)

wstęp: płatny, link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/208088-3260322/

 

 

Szukasz nowych sposobów na pracę nad swoim biznesem? Chcesz mieć pozytywny wpływ na przyszłość? Nie zapomnij o tym, by tworzyć swoje produkty lub usługi zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju! A jeśli nie wiesz jak to zrobić – zapisz się na warsztaty.

 

 

Jeśli chcesz poznać narzędzia, które ułatwią Ci wprowadzanie nowych lub rozwój istniejących produktów i usług, skorzystaj z edukacyjnych warsztatów, podczas których poznasz proces i narzędzia i przećwiczysz je na swoim własnym produkcie lub usłudze. Możesz pracować indywidualnie bądź zapisać się z małym zespołem, a podczas warsztatów zderzysz swoje pomysły z opiniami innych uczestników i od razu zbierzesz wnioski do przyszłej pracy.

 

Projektowanie zrównoważone dotyczy wszystkich obszarów działalności człowieka i opiera się na działaniach, które sprzyjają realizacji celów zrównoważonego rozwoju. Ma wspierać tworzenie produktów i usług, które będą zaspokajać potrzeby użytkowników z  uwzględnieniem potrzeb środowiska oraz przyszłych pokoleń.

 

Ale samo projektowanie usług i produktów nie jest tylko dla projektantów, którzy tworzą dekoracyjne artykuły do wnętrz lub modę. Dotyczy każdej branży – zarówno produkującej i sprzedającej namacalne przedmioty, jak i świadczącej usługi. I każda z tych firm – może projektować w sposób zrównoważony, wykorzystując do tego kilka przydatnych narzędzi.

 

Co zyskasz?

  • – dowiesz się, na czym polega projektowanie doświadczeń i jak je można wykorzystać w swojej firmie
  • – poszerzysz kompetencje swoje lub swoich pracowników
  • – poznasz przydatne narzędzia do wykorzystania przy tworzeniu nowych produktów i usług
  • – spojrzysz na swoją działalność pod innym kątem i dowiesz się, jak odnaleźć punkty, w których dostarczasz najwięcej wartości swoim klientom

 

Dla kogo?

  • dla przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku
  • dla przedsiębiorców, którzy chcą by ich usługi i produkty odpowiadały na potrzeby klientów
  • dla pracodawców, którzy chcą poszerzyć kompetencje swoich pracowników

powrót
Skip to content