Wakacyjne patentowanie - indywidualne konsultacje

budynek III, pokój H1.31

Poznaj tajniki patentowania. Informacja Patentowa PPNT Gdynia zaprasza na bezpłatne konsultacje z rzecznikiem patentowym! Spotkaj się z ekspertem w dziedzinie ochrony własności intelektualnej i zdobądź cenne informacje o możliwości ochrony twojego pomysłu.

kiedy: 24.07.2024 (środa), 9:00-14:00
gdzie:  stacjonarnie – PPNT Gdynia
wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja: Zapisz się 

Czy moje rozwiązanie nadaje się do patentowania? Jak ocenia się zdolność patentową? Jak uzyskać patent i ile to kosztuje? Gdzie szukać informacji o patentach? Skorzystaj z okazji i poznaj odpowiedzi na nurtujące cię pytania. Podczas konsultacji, uczestnicy będą mogli omówić swoje pomysły, projekty i wynalazki z doświadczonym rzecznikiem patentowym, który udzieli porad dotyczących możliwości ochrony własności intelektualnej oraz przedstawi potencjalne kroki mające na celu zabezpieczenie praw do wynalazku.

Na każdą indywidualną konsultację przewidzieliśmy ok. 30 min.

Dlaczego warto?

Podczas konsultacji dowiesz się m.in.:
– czy da się ochronić twoje rozwiązanie,
– co można opatentować,
– jak uzyskać ochronę, w tym poza granicami Polski,
– jaki jest koszt ochrony,
– gdzie znajdę zgłoszenia rozwiązań z podobnych dziedzin.

Dla kogo?
Konsultacje skierowane są do wszystkich tych, którzy tworzą rozwiązania techniczne, są zaangażowani w działalność badawczo-rozwojową bądź potrzebują pomocy w zakresie ochrony własności intelektualnej oraz informacji patentowej.

Konsultacji udziela: Anna Kwapich – rzecznik patentowy polski i europejski z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w ochronie rozwiązań technicznych i badaniach patentowych.

Kontakt w sprawie wydarzenia:

E: patent@ppnt.pl
T: +48 58 880 81 98

powrót
Skip to content