Twoja marka – czy możesz z niej legalnie korzystać? Sprawdź swój znak.

budynek III, H1.31 lub online

Informacja Patentowa PPNT Gdynia zaprasza na dedykowane, indywidualne szkolenie. Dowiedz się, gdzie i jak szukać informacji o chronionych w Polsce i UE znakach towarowych. Naucz się pod okiem specjalisty jak korzystać z dostępnych baz i sprawdź, czy Twoja marka nie koliduje z innym oznaczeniem.

kiedy: 30.03.2023 (czwartek), 9:00-15:30
gdzie: stacjonarnie lub online
wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja:

https://app.evenea.pl/event/ip-twojamarka/

Wykorzystujesz w swojej działalności logo, oznaczasz produkty oryginalną marką, a może działasz pod ciekawą nazwą firmy? Zastanawiasz się, czy Twoje oznaczenia nie kolidują z innymi? Dowiedz  się, jak to sprawdzić. Spotkaj się ze specjalistą w dziedzinie ochrony własności intelektualnej, który osobiście poprowadzi Cię przez niełatwą sztukę prowadzenia poszukiwań w narzędziach udostępnianych przez Urząd Patentowy RP oraz Urząd UE ds. Własności Intelektualnej. Szkolenie jest bezpłatne, indywidualne i daje Ci możliwość uzyskania umiejętności poruszania się w bazach znaków towarowych. Zdobądź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Spytaj o możliwość korzystania z danej nazwy, logotypu, marki i ryzyko ewentualnego naruszenia. Na każde indywidualne szkolenie zaplanowaliśmy maks. 60 min.

Dlaczego warto?

Podczas spotkania dowiesz się m.in.:

  • – gdzie szukać informacji o chronionych znakach towarowych,
  • – w jaki sposób korzystać z dostępnych baz znaków,
  • – kiedy występuje ryzyko kolizji z innym znakiem,
  • – czy Twoja marka nadaje się do rejestracji,
  • – jak zastrzec nazwę firmy, markę lub logotyp,
  • – jak wygląda procedura rejestracji znaków towarowych,
  • – jaki jest koszt ochrony.

Szkolenie może się odbyć stacjonarnie (w siedzibie Informacji Patentowej w PPNT Gdynia) albo online (osoba zapisana na szkolenie online otrzyma link do indywidualnego spotkania na platformie Zoom).

Dla kogo?

Spotkanie skierowane jest do wszystkich tych, którzy prowadzą lub planują prowadzić działalność gospodarczą i wykorzystują różnego rodzaju oznaczenia. Jeśli działasz pod oryginalną nazwą firmy, masz markę albo logo – to spotkanie jest dla Ciebie!

Szkolenie poprowadzi:

Dorota Nocuń – rzecznik patentowy, pracownik sekcji Informacji Patentowej w PPNT Gdynia. Specjalizuje się w tematyce ochrony własności przemysłowej (znaki towarowe, wzory przemysłowe, wzory użytkowe i wynalazki) oraz w badaniach patentowych i informacji patentowej.

Kontakt w sprawie wydarzenia:
E: patent@ppnt.pl
T: +48 58 880 81 98

powrót
Skip to content