Trwają zapisy na Design talks Business Summit

online

kiedy: piątek, 9 lipca 2021,
gdzie: online
wstęp: płatny, wymagana rejestracja, ZAPISZ SIĘ!

 

Już 9 lipca startuje szósta edycja Design talks Business Summit organizowanego w ramach festiwalu Gdynia Design Days przez Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni | Centrum Designu.

To spotkanie w międzynarodowym gronie przedsiębiorców i projektantów, którego celem jest kreowanie lepszej teraźniejszości i przyszłości. Wydarzenie jest okazją do rozważenia możliwych scenariuszy przyszłości i ścieżek działania. Trwa pandemia i wszystko wokół nas ulega drastycznym zmianom, dlatego musimy zakwestionować znane rozwiązania i poszukać nowych modeli biznesowych. Design talks Business Summit to międzynarodowa platforma wymiany doświadczeń, wiedzy i kontaktów dla praktyków designu i biznesu. Jej celem jest motywowanie do zmiany.

Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji i jest płatny. Wybierać można spośród pakietów: Basic lub Premium. Pakiet Basic daje możliwość wysłuchania wykładów, case studies i debat pogłębiających w 3 blokach tematycznych. Pakiet Early Birds oraz Premium pozwala słuchać, ale także działać poprzez udział w wybranych warsztatach.

 

Wykłady

Prelekcje podzielone są trzy bloki tematyczne. Międzynarodowi eksperci, w tym Erick Smet, czy Raz Godelnik, podzielą się swoimi doświadczeniami i wnioskami. To potężna dawka inspiracji do podejmowania działania!

 

Warsztaty

Jak zaprojektować solidarną organizację? Jak budować zaangażowany zespół? Czym jest Foresight w zarządzaniu zmianą? Jak projektować opakowania w systemie cyrkularnym? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań przyniosą specjaliści podczas warsztatów.

 

Śniadanie

Poranny networking przy kawie w atmosferze kuluarowego spotkania to idealny początek dnia pełnego inspiracji i motywacji do działania. Śniadanie to okazja do poznania uczestników i prelegentów.

 

Sprawdź program Design talks Business Summit.

Wybierz jeden z pakietów.

powrót
Skip to content