Światowy Tydzień Przedsiębiorczości | Design Management | konsultacje z Fundacją Bochińskich

budynek IV, lokal F.014

kiedy: 14.11.2023 (wtorek), 10:00-11:00

gdzie: osobiście (PPNT Gdynia, budynek IV, parter, pokój F0.14 lub online na Teams)

wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja: zapisz się!

 

Jeśli masz pytania dotyczące efektywnego zarządzania designem i chcesz się dowiedzieć od praktyków, jak skutecznie projektować i wdrażać nowe produkty i usługi chętnie kupowane przez klientów, skorzystaj z konsultacji. Zastanawiasz się, jak opracować strategię rozwoju oferty produktowej, która pozwoli Ci zyskać przewagę konkurencyjną? Interesują Cię najnowsze mega-trendy i trendy stylistyczne, które mogą wpłynąć na sukces Twojego biznesu?

 

Fundacja Bochińskich zaprasza na specjalistyczne konsultacje, skierowane do firm, startupów oraz indywidualnych przedsiębiorców. W ramach konsultacji otrzymasz profesjonalne informacje w kluczowych obszarach, takich jak design management, projektowanie i wdrożenie produktów i usług, strategia rozwoju oferty produktowej oraz analiza mega-trendów i trendów stylistycznych.

 

To wyjątkowa okazja, aby skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów w dziedzinie rozwoju produktów i usług – Beaty Bochińskiej oraz Jarka Bochińskiego.

 

Beata Bochińska, na liście Forbes 50 po 50, felietonistka Vogue Polska, stypendystka Fundacji Kościuszkowskiej w Nowym Jorku, współautorka książki „Design management” oraz bestsellera „Zacznij kochać dizjan”, była prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz wykładowca studiów podyplomowych z dziedziny Design Management, posiada bogate doświadczenie we wdrożeniu tysięcy produktów. Jej wiedza będzie nieoceniona dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć, jak efektywnie zarządzać procesami projektowymi i jak skutecznie wprowadzać nowe produkty na rynek.

 

Jarek Bochiński to doświadczony doradca w zakresie transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, wieloletni konsultant Bell Labs, z bogatym doświadczeniem w pracy dla takich firm jak Nokia, Alcatel-Lucent i AT&T. Jarek pomoże Ci zrozumieć, jakie technologie i rozwiązania cyfrowe mogą wspierać rozwój Twojego przedsiębiorstwa oraz jak efektywnie zarządzać zmianami w kontekście zmian technologicznych.

 

W ramach konsultacji, każdy uczestnik otrzyma ok. 30 minut indywidualnego spotkania z ekspertami. To doskonała okazja, aby uzyskać praktyczne porady oraz odpowiedzi na pytania związane z projektowaniem, wdrażaniem i zarządzaniem ofertą produktową i usługową.

 

Wydarzenie organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości: https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/ 

 

powrót
Skip to content