SPEAK IN_UX 2022

PPNT Gdynia, budynek III

kiedy: 25-26.10.2022 (wtorek, środa), od godziny 9:00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III

wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja – ZAPISZ SIĘ!

 

Gdzie potrzebni są projektanci UX? Jakich potrzebują kompetencji? Jak wejść do świata UX i zacząć pracę w tym obszarze? Na te i wiele innych pytań związanych z projektowaniem wrażeń użytkownika odpowiemy na SPEAK IN_UX – dwudniowej konferencji wypełnionej wiedzą i praktycznymi warsztatami!

 

To już trzecia edycja konferencji poświęconej całkowicie projektowaniu doświadczeń. Tym razem skupimy się na początkach pracy w tym zawodzie. Będziemy rozmawiać o potrzebnych kompetencjach, o procesach rekrutacyjnych, ale też o obszarach, w których projektanci UX są potrzebni. O swoich doświadczeniach opowiedzą wieloletni praktycy, którzy nie tylko sami pracują w zawodzie projektanta doświadczeń, ale mieli również doświadczenia przy rekrutacjach na stanowiska związane z UX.

A jeśli już stawiasz pierwsze kroki w zawodzie i chcesz dowiedzieć się, jak nie skopać procesu projektowego już na starcie i rozpocząć go z sukcesem – drugiego dnia zapraszamy na warsztaty planowania udanego kick-offu.

Więcej szczegółów i prelegentów poznasz już wkrótce, ale już dziś zarezerwuj swój czas i miejsce na stacjonarnym wydarzeniu SPEAK IN_UX!

Dla kogo?

Dla osób zaczynających pracę w zawodzie projektanta UX oraz tych, którzy dopiero myślą o pójściu w tym kierunku.

Dla przedsiębiorców, badaczy i projektantów produktów i usług, dla pracowników startupów i dużych organizacji, studentów kierunków związanych z badaniami i projektowaniem.

Dla wszystkich entuzjastów projektowania doświadczeń, którzy chcą uporządkować lub pogłębić swoją wiedzę.

Czego się dowiesz?

  • Gdzie wykorzystywać projektowanie doświadczeń?
  • Jak zacząć szukać pierwszej pracy?
  • Na co zwracać uwagę przy rekrutacji?
  • Jakich błędów nie unikać na początku pracy projektanta UX?
  • Jakie kompetencje mogą być przydatne?
  • Jak zaczynać procesy projektowe bez błędów?

 

powrót
Skip to content