SPEAK IN_UX 2023

budynek III

kiedy: wtorek- środa, 24-25 października 2023, 10.00 – 17.00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III

wstęp: wolny, liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rejestracja, zapisz się!

 

Czy wiesz, że UX to kluczowy składnik sukcesu każdego produktu cyfrowego? Ale czy naprawdę każdy już o tym wie? Wciąż istnieją firmy, które nie do końca zrozumiały potencjał, jaki niesie ze sobą doskonałe projektowanie doświadczeń użytkownika. Dowiedz się, jak mówić liczbami i case’ami, które przekonają o wartości UX. Dołącz 24-25 października i otwórz drzwi do synergii sukcesu biznesowego i doskonałych doświadczeń użytkownika. Już po raz czwarty spotkamy się na konferencji poświęconej projektowaniu doświadczeń.

Nie ma wątpliwości, że UX stał się kluczowym elementem sukcesu projektowania produktów. Jednak czy jesteśmy pewni, że wszyscy już to rozumieją? Nadal istnieją organizacje, które wymagają przekonywania o roli UX w procesie tworzenia produktów.

Język, którym rozmawia UX z strategią biznesową, jest kluczem do osiągnięcia porozumienia. Na konferencji dowiesz się, jak przekazywać wartość UX w sposób zrozumiały dla osób decyzyjnych w firmie i pracowników innych działów oraz jak znaleźć właściwe argumenty, by przekonać do inwestycji w projektowanie doświadczeń użytkowników.

Na SPEAK IN_UX odkryjemy, jak znaleźć wspólne punkty między wymogami biznesowymi a tworzeniem doskonałych doświadczeń.

Zanurz się w fascynującym świecie UX podczas niezwykłego wydarzenia – SPEAK IN_UX, które odbędzie się w dniach 24-25 października 2023 roku. W ciągu tych dwóch dni, będziemy badać jak zharmonizować dwa nieodzowne światy: projektowania doświadczenia użytkownika i strategii biznesowej.

Czego się dowiesz?

  • Jak mierzyć wartość UX w świetle ogromnych ilości informacji? Poznaj skuteczne metody analizy i interpretacji danych, które pomogą Ci tworzyć argumenty oparte na faktach.
    Dowiedz się, jak kształtować interakcje, by nie tylko przyciągać, ale również przekształcać użytkowników w klientów. Poznaj najlepsze praktyki, które zmieniają kliknięcia w zysk.
    Odkryj tajniki organizacji badań nad użytkownikami, które dostarczą nie tylko wiedzy o oczekiwaniach użytkowników, ale również wskazówek, jak wyznaczać priorytety projektowe.
    Poznaj sposoby na przekazywanie wartości UX w języku, który przemawia do osób decyzyjnych. Skuteczna komunikacja między światem UX a strategią biznesową to klucz do osiągnięcia porozumienia.
    Poznaj innych pasjonatów tematyki projektowania doświadczeń, podziel się doświadczeniami i zdobądź kontakty w branży podczas networkingu przy kawie.

 

 

Agenda:

 

Dla kogo?

Dla przedsiębiorców, badaczy i projektantów produktów i usług, dla pracowników startupów i dużych organizacji, studentów kierunków związanych z badaniami i projektowaniem.

Dla osób zaczynających pracę w zawodzie projektanta UX oraz tych, którzy dopiero myślą o pójściu w tym kierunku.

Dla wszystkich entuzjastów projektowania doświadczeń, którzy chcą uporządkować lub pogłębić swoją wiedzę.

Harmonogram zapisów na warsztaty:

22-29. września – I tura zapisów na warsztaty

9 -16. października – II tura zapisów na warsztaty

od 19. października – lista rezerwowa na warsztaty

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. O zapisie na warsztaty decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Zapisy na warsztaty:

Wtorek, 24.10.2023

Od chaosu do harmonii, czyli zbieranie wymagań w warunkach niepewności, Tomasz Ferczykowski

Środa, 25.10.2023 – jeden z dwóch warsztatów do wyboru:

UX-owa brzytwa Ockhama. Techniki priorytetyzacji w praktyce!, Filip Makowiecki
Wprowadzenie do Research Operations w praktyce, Anna Kaliska

 

powrót
Skip to content