SPEAK IN_SD

online

kiedy: 06.10.2020 (wtorek), w godz. 9:00-16:00
gdzie: online
wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja, ZAPISZ SIĘ!

harmonogram i aktualności: ppnt.pl/speak-in_sd/

Jak rozpocząć proces zmian w organizacji – w globalnych korporacjach, dużych firmach, ale też niewielkich startupach? Jaka jest rola projektanta w firmie i jak stworzyć zespół, gdy są ograniczone zasoby pracowników? Czym się inspirować przy poszukiwaniu nowych kierunków rozwoju? Odpowiedzi na te pytania poszukamy w czasie konferencji SPEAK IN_SD, wypełnionej wiedzą.

Dzisiejszy sukces sprzedażowy zapewnia firmom nie tyle wyjątkowy produkt czy brak konkurencji, ale przede wszystkim niepowtarzalne doświadczenia użytkownika – te, które towarzyszą mu w trakcie, przed i po skorzystaniu z usługi. Dlatego dbanie o pozytywne doświadczenia użytkownika/ klienta staje się największą przewagą konkurencyjną. W jaki sposób zaprojektować zatem coś tak nieuchwytnego jak usługa i wrażenia?

Projektowanie usług (service design) dąży do stworzenia usługi, która zapewni jak najlepsze doświadczenia użytkownikom, nie zapominając o efektywności ich świadczenia i potrzebach usługodawców. Ale wyróżniające się marki nie tylko odpowiadają na potrzeby swoich konsumentów, a wręcz włączają ich w współtworzenie rozwiązań.

O projektowaniu doświadczeń warto pamiętać nie tylko w firmach usługowych. Firmy produkcyjne, by zyskać przewagę konkurencyjną i utrzymać się na rynku, również powinny rozszerzyć swoje myślenie o produkcie, obudowując go satysfakcjonującą dla klientów usługą. Na konferencji SPEAK IN_SD nie tylko zainspirujesz się wiedzą, słuchając ekspertów i praktyków, ale dowiesz się także , w jaki sposób wykorzystać te procesy w projektowaniu i wdrażaniu usług.

Dla kogo?
– dla osób doświadczonych, ale też zupełnie początkujących.
– dla tych, którzy już projektują lub dopiero przymierzają się do wprowadzenia zmian w swoich firmach, organizacjach lub instytucjach.
– dla przedsiębiorców, badaczy i projektantów produktów i usług, dla pracowników startupów i dużych organizacji, studentów kierunków związanych z badaniami i projektowaniem.
– dla wszystkich entuzjastów projektowania usług, którzy chcą uporządkować lub pogłębić swoją wiedzę.

Czego się dowiesz?
– jaka jest rola projektanta?
– jak zaczynać zmiany w organizacjach?
– jak wykorzystać trendy w swoim biznesie?
– jak budować zespoły, nawet gdy pracujesz w małym startupie?
– jakie są doświadczenia praktyków?
– jak poradzić sobie z oporem w organizacji?

powrót
Skip to content