Small talk – jak zacząć i podtrzymać rozmowę z każdym

budynek III, FH

kiedy: 10.12.2019 (wtorek), 17.00-20.00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala FH

wstęp: wolny, wymagana rejestracja: Zapisz się!

 

Masz już dość rozmów o pogodzie przy ekspresie kawowym? Nie wiesz jak zagadać do nieznajomej osoby na konferencji? Chcesz czuć się bardziej swobodnie w czasie networkingu?

Small talk, czyli niezobowiązująca rozmowa nie musi być niczym krępującym. Zapraszamy na warsztaty, podczas których dowiesz się jak nawiązać i prowadzić rozmowę po angielsku tak, żeby zrobić na naszym rozmówcy pozytywne wrażenie oraz zbudować z nim dobrą relację.

UWAGA: Cały warsztat prowadzony będzie w języku angielskim

 

Czego się dowiesz?

  • Jak się profesjonalnie przedstawić;
  • Jak przełamać pierwsze lody podczas rozmowy z nieznajomymi;
  • Jak uniknąć niezręcznej ciszy i zjednać sobie sympatię rozmówcy;
  • Co zrobić, żeby rozmowa potoczyła się naturalnie, swobodnie i pewnie.

 

Dla kogo?

Dla wszystkich tych, którzy chcą się czuć swobodnie w trakcie niezobowiązujących rozmów w czasie przerwy kawowej na konferencji lub w pracy. Warsztat będzie też idealny dla osób, które chcą poćwiczyć swój angielski.

 

Anna Rybińska jest trenerką języka angielskiego od 14 lat. Jej specjalnością są szkolenia związane z różnymi formami komunikacji w biznesie. Prowadziła kursy w Polsce, USA i Hiszpanii. Odpowiadała za tworzenie i prowadzenie biznesowych szkoleń językowych dla największych międzynarodowych firm takich jak PWC, Deloitte, KPMG i Condé Nast.

Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie ukończyła specjalizację tłumaczeniową oraz metodyczną, a także podyplomowych studiów dziennikarskich w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera.

Po pracy pije mocną kawę, słucha podcastów i jeździ na rowerze.

 

powrót