Rozpisz się! | Strefa Blogera #24

budynek III, coworking

Kiedy: 21.05.2019 (wtorek), 16.30-19.30

Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

Wstęp wolny, wymagana rejestracja: strefablogera24.evenea.pl/

 

Miewasz takie chwile, gdy wpatrujesz się w monitor i stwierdzasz, że zamiast pisania nadszedł czas na wiosenne porządki lub kolejny odcinek serialu? Chcesz pisać, ale brakuje ci pomysłu? A może dopadła Cię blokada twórcza?

 

Zapraszamy na warsztat kreatywnego pisania. Będziemy pisać i sprawdzać, które metody są najlepszym sposobem na pokonanie kryzysu twórczego, odświeżenie stylu i wzbogacenie tworzonych treści. Przećwiczymy też indywidualnie i w grupie metody generowania pomysłów.

 

Dla kogo?

Warsztaty dla każdego, kto chce rozwijać umiejętność twórczego pisania – blogerów, copywriterów, animatorów.

 

Czego się dowiesz?

W trakcie zajęć poznasz w praktyce szereg ćwiczeń i technik, które pomagają pokonać pisarski impas i złapać wenę, a tym samym pobudzają do pisania.

 

Dlaczego warto?

Jedną z najbardziej inspirujących sytuacji jest spotkanie z drugim człowiekiem i wymiana doświadczeń. Warsztat da ci zatem coś więcej niż wiedzę związaną z metodami pobudzającymi do kreatywnego pisania. Zajęcia stworzą możliwość do swobodnej ekspresji twórczej, ale i weryfikacji swojej pracy w interakcji z różnymi odbiorcami. Będziemy bowiem nie tylko tworzyć teksty, ale również dawać sobie wzajemnie wskazówki.

 

Prowadzące:

Weronika Łucyk

Absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej UJ. Ukończyła Szkołę Pedagogów Teatru i Szkołę Dramatu. Publikowała m.in. w „Didaskaliach” oraz na portalu teatralia.com.pl i taniecpolska.pl. Współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (m.in. w ramach programu Teatroteka Szkolna). Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim, pracuje w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku jako pedagog teatru i specjalistka ds. promocji.

Agata Ciesielska

W ramach pracy w Strefie Startup odpowiada za spotkania dla twórców w ramach Strefy Blogera oraz wydarzenia dla pracowników naukowych i startupów technologicznych, a także prowadzi warsztaty dotyczące service design, mediów społecznościowych i narzędzi graficznych. Fotografuje również ludzkie historie w ramach własnej firmy – Cyk Cyk Studio. Nie lubi się nudzić, uwielbia się uczyć i zawsze jest w trakcie czytania jakiejś książki o marketingu.

powrót