Prezentacje studenckich projektów biznesowych

online

kiedy: 05.06.2020 (piątek), 9:00-11:00

gdzie: online

wstęp: wolny, wymagana rejestracja – ZAPISZ SIĘ!

Jeżeli chcesz poznać rozwiązania zaprojektowane przez studentów podczas zajęć w Strefie Startup i ciekawią Cię ich pomysły biznesowe – zarezerwuj sobie czas 5 czerwca między 9.00 a 11.00!

Po raz ósmy Strefa Startup Gdynia organizuje i prowadzi edycję zajęć warsztatowych dla studentów Wydziału Ekonomicznego UG. Przez 3 miesiące studenci przygotowują projekty podczas warsztatów odbywających się w PPNT na temat design thinking, projektowania usług i produktów, prototypowania i pitchingu.

Podczas ostatnich zajęć, studenci grupowo prezentują projekty biznesowe przed jury, w skład którego wchodzą eksperci PPNT oraz właściciele firm parkowych. Każda z grup ma 10 minut na prezentację swojego projektu, przedstawienie jego zalet i możliwości rynkowych.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi rozwiązań zaprojektowanych przez studentów w ramach ich pracy podczas warsztatów w Strefie Startup. Mile widziani są również wszyscy zainteresowani projektowaniem modeli biznesowych i metodami, które są wykorzystywane podczas tego procesu.

Dlaczego warto?

W trakcie finału warsztatów studenci zaprezentują swoje firmy oraz proces projektowania modeli biznesowych, przez który przeszli. Każda z pięciu grup projektowych opowie o swoich badaniach, modelu biznesowym oraz zaprezentuje rozwiązania z myślą o potencjalnym wdrożeniu rynkowym. Może wśród tych prezentacji znajdą się rozwiązania, w które warto zainwestować?

powrót