PPNT Świątecznie 2019

budynek III

kiedy: 13.12.2019 (piątek), godz. 15:00-17:00
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III
wstęp: wolny, spotkanie dla firm parkowych

 

Czujecie już zapach pierników i wigilijnego barszczu? Nawet jeśli nie, to Święta już za pasem! To doskonała okazja, by spotkać się podczas świątecznego spotkania i nagrodzić Lidera PPNT 2019.

Parkowe kolędowanie
Tradycyjnie, spotykamy się w parkowym gronie, by podsumować mijający rok, skosztować wigilijnych potraw i poczuć klimat nadchodzących Świąt. Jak co roku nie zabraknie dobrej muzyki, pozytywnej atmosfery w towarzystwie Centrum Nauki Experyment, a wieczór umili koncert kolęd w wykonaniu najmłodszych z przedszkola Mały Einstein. Magiczne chwile będziecie mogli uwiecznić w świątecznej fotobudce.

Gala wręczenia nagród Lidera PPNT
Spotkaniu PPNT Świątecznie towarzyszyć będzie gala rozdania statuetek Lidera – najbardziej wyczekiwany przez wszystkich punkt programu. Dowiemy się: czyj produkt lub usługa zwyciężył w parkowym głosowaniu; kto zasłużył na miano Osobowości Lidera lub najbardziej wyróżnił się wśród społeczności coworkerów, a także czyj debiut w minionym roku okazał się najbardziej spektakularny i jakie wydarzenie okazało się największym sukcesem. Podczas gali wręczona będzie również Nagroda Specjalna od Dyrekcji PPNT Gdynia.

To od Was zależy, komu przyznane zostaną nagrody!
Głosować możecie do 12 grudnia, do godziny 16:00 poprzez FORMULARZ GŁOSOWANIA.

powrót