Pokaż się od najlepszej strony! | Strefa Marki

budynek III, coworking

kiedy: 17.01.2019 (czwartek) w godz. 16.00-20.00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja na: https://strefa-marki-11.evenea.pl/

 

Zapraszamy na warsztaty z WordPressem w ramach cyklu Strefa Marki, na których Katarzyna Gajewska zdradzi nam sekrety budowania wizerunku w sieci.

 

Dlaczego warto?

Podczas warsztatów dowiesz się, jaką rolę może odegrać WordPress w kreowaniu marki osobistej oraz profesjonalnej. Przekonasz się, że znajomość WordPressa przyda się do tworzenia rozpoznawalnej marki każdego przedsięwzięcia, niezależnie od tego, jaki ma cel i charakter. Dowiesz się, jak stworzyć stronę, zadbać o jej wygląd i jak wypełnić ją wartościowymi treściami. Porozmawiamy też o SEO, listach mailingowych i mediach społecznościowych.

 

Dla kogo?

Warsztaty skierowane są do wszystkich tych, którzy są zainteresowani świadomym kreowaniem swojego wizerunku w sieci. Najbardziej skorzystają z niego ci, którzy mają już swoją stronę na WordPressie, na hostingu zewnętrznym lub na serwerze lokalnym. Zachęcamy, aby na warsztat przyjść z własnym laptopem i zainstalowanym WordPressem.

 

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Gajewska, absolwentka kulturoznawstwa, wiele lat związana z trzecim sektorem, w życiu zawodowym zajmowała się wspieraniem startupów i początkujących przedsiębiorców w PPNT Gdynia, prowadziła też trójmiejski oddział Szkoły Programowania Coders Lab. Koordynatorka spotkań WordCamp Gdynia oraz WordUp Trójmiasto. Prowadzi bloga gajapisze.pl. Pasjonuje ją branża IT, WordPress oraz MCU i Gwiezdne Wojny.

powrót