parkowy meetup | HR w IT

budynek III, sala A (kinowa)

kiedy: 19.03.2019 (wtorek), godz. 9:00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III (Centrum Konferencyjne), sala kinowa

wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja: https://parkowymeetup3.evenea.pl/

HR w IT

W sektorze IT tradycyjne metody rekrutacyjne coraz częściej są niewystarczające, a w efekcie nieskuteczne. Zapotrzebowanie na specjalistów IT stale rośnie, podobnie jak konkurencyjność ofert pracy.  O wyzwaniach procesów rekrutacyjnych w branży IT oraz o tym, jak sobie z tym radzić, opowie Leszek Kurycyn – Dyrektor Zarządzający JOBHOUSE.

Panel dyskusyjny 

Drugą częścią spotkania będzie panel dyskusyjny z udziałem firm parkowych. Porozmawiamy o aktualnych problemach, trendach oraz etyce w poszukiwaniu specjalistów IT.

Bardzo nam miło ogłosić, że w panelu dyskusyjnym wezmą udział:
Adrian Wolak, CEO & Founder w Traffit, firmie, która stworzyła kompleksowe narzędzie do zarządzania procesami rekrutacyjnymi
Magdalena Plewa – HR Manager w firmie Jit Team – the human factor of IT

Spotkanie poprowadzi Leszek Kurycyn. 

O prowadzącym:

Absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oraz INSEAD Business School Senior Executive Program. Posiada ugruntowane doświadczenie zawodowe w organizacji i rozwoju przedsięwzięć komercyjnych, a w szczególności w obszarach tworzenia i zarządzania strukturami rozproszonymi. Współtworzył i uczestniczył w realizacji wielu międzynarodowych projektów w zakresie transformacji strategicznych, fuzji i przejęć oraz wdrażania inicjatyw podnoszących sprawność organizacyjną firm. Autor programów szkoleniowych w zakresie doskonalenia umiejętności sprzedażowych, negocjacji handlowych i umiejętności komunikacyjnych. W roku 2004 podjął pracę w ManpowerGroup będąc odpowiedzialnym za rozwój firmy na rynku polskim oraz w Rumunii. W ramach Grupy wprowadził na rynek markę Experis. Z początkiem 2012 roku dołączył do firmy Randstad Polska, gdzie objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego – Członka Zarządu. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego Spółki Jobhouse, dostarczającej udoskonalone rozwiązania w zakresie rekrutacji i outsourcingu kadr oraz konsultingu HR. Ekspert rynku pracy, z branżą doradztwa personalnego związany od 18 lat.

powrót