Mindfulness w wirtualnej pracy i praca w zespołach wirtualnych - szkolenie

budynek IV, parter, lokal F0.17

kiedy: 13.06.2023, godz. 09:00 – 12:00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek IV, s. F0.17

wstęp: bezpłatny, obowiązują zapisy: https://app.evenea.pl/event/mindfulnesspracazdalna/

 

 

 

W trakcie szkolenia „Mindfulness w wirtualnej pracy i praca w zespołach wirtualnych” przedstawimy Państwu teorię i praktykę dotyczącą pracy wirtualnej i sposobów, które pomogą Państwu nie tylko w niej nie oszaleć, ale także stać się bardziej uważnymi i odnieść większą satysfakcję z tego rodzaju pracy. Przedstawimy również wskazówki i konkretne narzędzia ułatwiające pracę wirtualną w wielokulturowych zespołach tego rodzaju.

 

Warsztat skierowany jest do pracowników i menedżerów różnego rodzaju organizacji, którzy chociaż częściowo pracują zdalnie. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

 

Program:             

09:00                    Rejestracja, networking

09:15                     Powitanie uczestników
                                Mindfulness w wirtualnej pracy i praca w zespołach wirtualnych

11.30                     Dyskusja & Networking

12.00                    Zakończenie szkolenia

 

Prowadząca: dr hab. Małgorzata Zięba, prof. Politechniki Gdańskiej. W kwietniu 2007 roku uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG, zaś w lipcu 2019 roku otrzymała habilitację w dziedzinie nauk ekonomicznych, w dyscyplinie zarządzanie. Od 2007 roku pracuje na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG, w Katedrze Zarządzania. Jest autorką, bądź współautorką ponad 100 publikacji naukowych, w tym artykułów w czasopismach indeksowanym w Journal Citation Report. Aktywnie uczestniczyła, bądź była kierownikiem w wielu projektach krajowych i międzynarodowych. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołami międzynarodowymi. Od 2017 roku jest członkiem zarządu International Association for Knowledge Management (IAKM), a od 2019 – Wiceprezydentem tego Stowarzyszenia. Zajmuje się zarządzaniem wiedzą, zrównoważonym rozwojem oraz koncepcją well-being w kontekście organizacji. Na co dzień aktywnie poszukuje rozwiązań, które działają, przekuwając koncepcje teoretyczne na grunt praktyczny.

 

Więcej informacji: Beata Jodel: b.jodel@ppnt.pl

powrót
Skip to content