Mała firma – doskonały UX! | Strefa UX

budynek III, coworking

kiedy: 28.03.2019 (czwartek), 17:00-19:30

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

wstęp: wolny, wymagana rejestracja: https://strefaUXmalafirma.evenea.pl

 

Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać stronę www do czegoś więcej niż prezentacja oferty i danych do kontaktu? Zależy Ci na tym, aby poznać jak najwięcej praktycznych narzędzi i metod UX? Zapraszamy na prelekcję Eweliny Muc!

 

User experience (UX) to dbanie o pozytywne doświadczenia użytkowników – odbiorców świadczonych przez nas usług. Wykorzystując odpowiednie narzędzia można stworzyć świetnie funkcjonującą firmę. Nie zapominając przy tym o roli cierpliwości, skupienia i priorytetowania zadań w pracy.

Spotkanie odbywa się w ramach comiesięcznego cyklu Strefa UX – warsztatów i prelekcji dla osób zainteresowanych tematyką projektowania produktów i usług zorientowanych na użytkownika.

 

Dla kogo?

Prelekcję kierujemy do pracowitych i ambitnych właścicieli małych biznesów. Właścicieli, którzy mają lub będą mieć stronę internetową. Szczególnie zapraszamy osoby, które chcą zarabiać w biznesie online.

 

Czego się dowiesz?

  • – poznasz 4 elementy prowadzenia firmy, które pomagają nie przejmować się konkurencją,
  • – jak można wykorzystać stronę www do poznawania potrzeb ludzi, tworzenia unikalnej oferty i zarabiania większych pieniędzy,
  • – dlaczego warto patrzeć na firmę z lotu ptaka i regularnie obserwować całą ścieżkę klienta,
  • – poznasz metodę Eweliny Muc na priorytetyzowanie zadań.

 

Dlaczego warto?

Celem prelekcji jest pokazanie palety narzędzi i metod UX, które może stosować nowoczesny przedsiębiorca. Aby było możliwie najbardziej praktycznie, to opowieść o narzędziach będzie naładowana wieloma przykładami z życia firmy Eweliny.

 

Prowadząca:

Ewelina Muc, nasza coworkerka, właścicielka firmy od 5 lat, autorka kursów “WP dla zielonych”, “UX w małej firmie”. Pomysłodawczyni i autorka na portalu Girls Who WP, ekspertka biznesu online, product designerka, strateżka. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (politologia), absolwentka UX Design na SWPS (Warszawa), absolwentka altMBA Setha Godina.

 

powrót