Konsultacje SEO i Content Marketing dla startupów i firm technologicznych

budynek III, coworking

kiedy: 15.10.2019 (wtorek), 14.00-18.00
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking
wstęp: wolny, wymagana rejestracja

 

Czego się dowiesz?
Przeprowadzisz szybki audyt SEO swojej strony internetowej i zobaczysz, jak ją zoptymalizować, żeby zwiększyć skuteczność dotarcia do klienta. Skonsultujesz także najlepszą strategię SEO i Content Marketing dla Twojego biznesu.

Dla kogo?
Konsultacje kierujemy do startupów i firm technologicznych, które szukają praktycznej wiedzy i wskazówek na temat szeroko pojętego marketingu internetowego, w tym optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz tworzeniu atrakcyjnych i skutecznych treści online.

Na każdą indywidualną konsultację przewidzieliśmy ok. 45 minut.
Udział w konsultacjach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Wyboru uczestników dokonamy na podstawie udzielonych w formularzu odpowiedzi.

Prowadzący:
Marcin Chirowski – ekspert SEO, od 14 lat w branży. Spędził większość swojej kariery zawodowej w Londynie, pracując w światowych korporacjach takich jak The Independent News&Media, Ladbrokes, Kaplan (Washington Post Group), EF Education First. Lubi dzielić się wiedzą na branżowych konferencjach, wystąpił na Brighton SEO, OMCap Berlin, International Search Summit i Content Marketing Show w Londynie. Od 2 lat skutecznie rozwija własną firmę SEO (www.growthturn.com) dla międzynarodowych startupów technologicznych. Kieruje zdalnym, sześcio-osobowym zespołem specjalistów SEO.

www.growthturn.com
www.linkedin.com/in/Chirowski

powrót