Konsultacje eksperckie - prawo konkurencji

budynek III, pok. H1.31

kiedy: czwartki, godz. 8:00-14:00
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, pokój H1.31
wstęp: wolny, należy zapisać się telefonicznie lub przez e-mail
Konsultacje odbywają się w formie indywidualnej, trwają 30 minut. Limit miejsc wynosi 10 osób – zarezerwuj termin już dziś!

 

Dlaczego warto?
Podczas konsultacji postaramy się odpowiedzieć na twoje pytania związane z konkretnym problemem w działalności twojej firmy. Możesz dowiedzieć się między innymi:
– czy i kiedy można kopiować cudze pomysły,
– jaka reklama jest nieuczciwa lub zakazana,
– jak chronić tajemnicę przedsiębiorstwa,
– co można powiedzieć klientom o usługach konkurentów, a co będzie niedozwolone,
– co robić, gdy ktoś podszywa się pod twoją firmę lub naśladuje wygląd produktu,
– i co ci grozi, jeśli ktoś takie praktyki zarzuca tobie.

Dla kogo?
Konsultacje kierowane są do wszystkich tych, którzy prowadzą lub planują prowadzić działalność gospodarczą. Jeśli prowadzisz firmę i zastanawiasz się, czy twoje lub cudze działania nie łamią prawa, nasze czwartki są właśnie dla ciebie!

Konsultacji udziela Katarzyna Szwed – pracowniczka Informacji Patentowej PPNT Gdynia, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim, wpisana na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej. W swojej praktyce zajmuje się prawem cywilnym i gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nowych technologii. Doradza w zakresie prawa własności intelektualnej – wynalazków, wzorów przemysłowych, know-how i tajemnica przedsiębiorstw, pomagając firmom w ochronie ich kapitału intelektualnego.

Kontakt w sprawie wydarzenia:
T: +48 58 880 81 98
M: patent@ppnt.pl

powrót