Jakich zdjęć potrzebuje Twoja firma? | Konsultacje online

online

kiedy: poniedziałek, 25.05.2020, godz. 14:00-16:00
gdzie: online
wstęp: bezpłatny, obowiązują zapisy: ZAPISZ SIĘ!

Wiesz, jak ważne jest pierwsze wrażenie? Twoje zdjęcie na stronie www czy w mediach społecznościowych to najczęściej pierwszy kontakt Twojego potencjalnego klienta z Twoją firmą. Daj się polubić już na starcie! Zapraszamy na konsultacje, podczas których porozmawiamy o zdjęciach, które już masz, zastanowimy się jakich potrzebujesz i jak możesz je fajnie wykorzystać.

Czego się dowiesz?
Jakie zdjęcia mogą sprzedawać?
Jak przekonać do siebie klienta zdjęciami?
Jakich zdjęć biznesowych potrzebujesz?
Jakie zdjęcia pokazywać w mediach społecznościowych?
Jak pokazać Twój produkt, by zachwycał?

Dla kogo?

Konsultacje skierowane do początkujących przedsiębiorców, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak poprzez zdjęcia sprzedawać swoje usługi i produkty, a także w jaki sposób przygotować się do własnej sesji portretowej, by pokazać autentyczną osobowość swojej marki.

Na każdą indywidualną konsultację przewidzieliśmy 30 minut.

Obowiązują zapisy: app.evenea.pl/event/konsultacje-foto3/

Udział w konsultacjach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Konsultacje prowadzi Agnieszka Potocka – Lubi rzeczy proste i ładne. W biznesie także ceni sobie prostotę i szczerość, dlatego fotografia, którą tworzy jest jasna, kolorowa i autentyczna. Na zdjęciach chce pokazywać ludzi prawdziwie uśmiechniętych, z wszystkimi ich atutami potrzebnymi w biznesie – dlatego swoje sesje nazwała „lekkimi”. Do każdej sesji i do każdego klienta podchodzi indywidualnie, w końcu wszyscy różnimy się od siebie, na dodatek każda branża ma swoje wymagania i swoją specyfikę.

Fotografią zajmuje się od 10 lat. Działa głównie na terenie Trójmiasta. Prywatnie mężatka, posiadaczka dwóch szalonych kotów. W wolnym czasie (o ile się taki znajdzie) pochłania książki oraz łapie wiatr we włosy podczas jazdy na swoim białym rowerze.

WWW: https://www.lekkiesesje.pl/

powrót