Jak zarobić na patencie? Rozwiń firmę dzięki własności intelektualnej

online

kiedy: 27.10.2022 (czwartek), 12:00-13:00
gdzie: online
wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja: ZAPISZ SIĘ!

 

Patenty, wzory przemysłowe i użytkowe, a także prawa autorskie to pełen potencjał profitów! Rejestracja własnego rozwiązania pozwoli Ci nie tylko zabezpieczyć swoje prawa, ale również czerpać korzyści finansowe, m.in skorzystać z ulgi podatkowej. W jaki sposób zmienić zwykły projekt w czysty zysk? Jak czerpać korzyści z praw własności intelektualnej? Dowiedz się podczas webinaru!

Dlaczego warto?
Webinar poświęcony jest tematyce własności intelektualnej z perspektywy praktycznej. Dowiesz się m.in.
-jak zarobić na prawie własności intelektualnej,
-jak patenty, wzory przemysłowe, użytkowe oraz prawa autorskie mogą generować zyski,
-w jaki sposób skorzystać z ulg podatkowych na podstawie prawa własności intelektualnej.

Dla kogo?
Webinar skierowany jest do przedsiębiorców, którzy w ramach swojej działalności tworzą nowoczesne rozwiązania technologiczne. Jeśli prowadzisz prace badawczo-rozwojowe, tworzysz lub rozwijasz oprogramowanie bądź korzystasz z ochrony własności intelektualnej – to spotkanie jest dla Ciebie.

Webinar poprowadzi:
Rafał Kufieta – prawnik, CEO KHG Podatki&Księgowość, założyciel i Prezes Zarządu KHG Podatki&Księgowość. Absolwent studiów prawniczych i aplikacji radcowskiej. Jako prawnik podejmuje się najtrudniejszych spraw, m.in. wielokrotnie odzyskał od korporacji budowlanych wynagrodzenie dla podwykonawców w sytuacji bankructwa generalnych wykonawców, doradzał w procesach paliwowych, które zakończyły się uniewinnieniem oraz uchyleniem decyzji podatkowych. Jako przedsiębiorca dostosował kancelarię do nowych realiów i wdraża standardy jakości według norm międzynarodowych.

Partnerem wydarzenia jest KHG Podatki&Księgowość.

Kontakt w sprawie wydarzenia:
patent@ppnt.pl
+48 58 880 81 98

powrót
Skip to content