Gdzie będziesz pracować w 2030?

PPNT Gdynia, budynek III, sala F/H

kiedy: 21.11.2022 (poniedziałek), godz. 10-14

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala F/H

wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja – ZAPISZ SIĘ!

 

Podobno zastąpią nas roboty. Albo zmiany klimatu i pandemie spowodują całkowitą reorganizację funkcjonowania rynku pracy. Dokładając do tego niepewną sytuację gospodarczą i polityczną mamy kwintesencję świata VUCA, czyli świata zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności. Wisienką na kryzysowym torcie są „wielkie” i „ciche” rezygnacje.  Też o tym słyszałeś/aś?  Czy jest coś co możesz zrobić już teraz, by trochę mniej przejmować się swoją drogą zawodową w przyszłości?

Zapraszamy na warsztaty „Gdzie będziesz pracować w 2030? – warsztaty ze znajdowania (i utrzymywania!) pracy w czasach VUCA.”

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę o najnowszych trendach na rynku pracy. Dla tych, którzy są na etapie poszukiwania swojej drogi zawodowej oraz tych, którzy chcą dowiedzieć się jak utrzymać pracę w nieustannie zmieniającym się świecie!

Czego się dowiesz?

Podczas warsztatów :

– przeanalizujemy aktualne i przyszłe trendy na rynku pracy,

– podejdziemy do tworzenia Twojej marki osobistej w szukaniu pracy jak do prawdziwego start-upu,

– uzbroimy się w narzędzia pozwalające ze spokojem przyjmować ciągle zmieniający się świat (nie tylko w kontekście pracy!)

Prowadząca:

Natalia Florek

Menadżerka w korporacji, zmieniona w freelancerkę, zmieniona na CEO start-upu w ciągu jednego, bardzo nietypowego i bardzo intensywnego roku (tak, oczywiście, że 2020!). Aktualnie zajmuje się przede wszystkim wspieraniem kandydatek i kandydatów w tworzeniu marki osobistej w rekrutacji – czyli zdobywaniem tej pracy, której chcą. Pozycjonuje i prowadzi także profile na LinkedIn. Zdarza się jej mentorować dla akceleratorów w zakresie marki osobistej founderów (m.in. Reaktor X, Huge Thing). Nierzadko szkoli w firmach zorientowanych na przyszłość z zakresu kompetencji przyszłości ich pracowników. Wspiera również w zakresie tematyki work-life balance i work-life integration.

powrót
Skip to content