Finanse startupów, a ochrona własności intelektualnej

online

Startupy to elastyczny sposób na prowadzenie biznesu. To właśnie z tego względu wybierane są zarówno przez młodych, jak i bardziej doświadczonych przedsiębiorców. Jak wykorzystać posiadane prawa własności intelektualnej i skorzystać z ulg podatkowych w nowych przedsięwzięciach?  Informacja Patentowa PPNT Gdynia zaprasza na bezpłatny webinar.

kiedy: 24.11.2022 (czwartek), 12:00-13:00
gdzie: online
wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja: https://app.evenea.pl/event/finanseiIPstartupow/

Zakładanie i rozwijanie startupu to długodystansowy maraton, który należy skrupulatnie zaplanować. Szczególną uwagę warto poświęcić ochronie własności intelektualnej, która ważna jest już na etapie wstępnych przygotowań (w tym np. pracach badawczo-rozwojowych czy przy projektowaniu produktu). Proces jest pełen finansowych pułapek. Poznaj często powtarzające się błędy, jakie innowacyjni przedsiębiorcy popełniają na start. Dowiedz się, jaki pakiet ulg podatkowych pozwoli zrealizować Twój pomysł na biznes i przekuć go w zysk.

Dlaczego warto?

Webinar poświęcony jest kwestiom finansowym ochrony własności intelektualnej w startupach. Dowiesz się m.in.

-jak ochronić prawa własności intelektualnej i na nich zarobić;
-z jakich ulg podatkowych można skorzystać i na jakich zasadach;
-jakich błędów unikach przy zakładaniu  i rozwijaniu startupu.

Dla kogo?

Webinar skierowany jest do przedsiębiorców w branżach nowych technologii i innowacji. Jeśli tworzysz nowoczesne rozwiązania i chcesz korzystać z ochrony własności intelektualnej – to spotkanie jest dla Ciebie.

Webinar poprowadzi:
Rafał Kufieta – prawnik, CEO KHG Podatki&Księgowość, założyciel i Prezes Zarządu KHG Podatki&Księgowość. Absolwent studiów prawniczych i aplikacji radcowskiej. Jako prawnik podejmuje się najtrudniejszych spraw, m.in. wielokrotnie odzyskał od korporacji budowlanych wynagrodzenie dla podwykonawców w sytuacji bankructwa generalnych wykonawców, doradzał w procesach paliwowych, które zakończyły się uniewinnieniem oraz uchyleniem decyzji podatkowych. Jako przedsiębiorca dostosował kancelarię do nowych realiów i wdraża standardy jakości według norm międzynarodowych.

 Partnerem wydarzenia jest KHG Podatki&Księgowość.

powrót
Skip to content