Przeprojektuj swój biznes! | Konsultacje

ONLINE

kiedy: 19.09.2022 (poniedziałek), godz. 10:00 – 11:00 lub 14:00 – 15:00

gdzie: online lub w coworkingu Strefy Startup

wstęp wolny, obowiązują zapisy – ZAPISZ SIĘ

Chcesz poprawić funkcjonowanie swojej firmy? Wprowadzić nowy produkt lub usługę na rynek? Chcesz zacząć projektować i produkować w sposób zrównoważony, w duchu ekonomii cyrkularnej? Jeśli chciałabyś dowiedzieć się, jak to możesz zrobić – zapraszamy na konsultacje w PPNT Gdynia!

Zapisz się na indywidualne konsultacje, jeżeli chcesz:

  • lepiej odpowiadać na potrzeby użytkowników
  • działać w sposób zrównoważony
  • wdrażać innowacyjne rozwiązania
  • zwiększyć swoją przewagę na rynku
  • zmienić wizerunek firmy
  • dostosować swoją firmę do zmieniających się warunków tak, aby była odporna na sytuacje kryzysowe

… i nie wiesz jak to zrobić!

Sprawdzimy to wspólnie podczas konsultacji, na których dokładnie przeanalizujemy potrzeby Twojej firmy, by zaproponować Ci te narzędzia, których potrzebujesz, by osiągnąć swój cel. Podczas konsultacji zdiagnozujemy obszary, które wymagają optymalizacji lub zmiany. Po konsultacjach dostaniesz listę wskazówek, dzięki którym będziesz wiedzieć, jakie kroki podjąć następnie oraz ofertę usługi od PPNT Gdynia.

Czego się dowiesz?

– jak określić możliwości rozwoju,
– jak zaprojektować usługę i doświadczenia klienta,
– jak ustalić grupę docelową i zbadać jej potrzeby

– jak wykorzystać projektowanie w swoim biznesie.

Dla kogo?
Dla wszystkich tych, którzy rozwijają swoje pomysły na nowe produkty lub usługi. Również dla tych, którzy stoją przed wyzwaniem przeprojektowania dotychczasowych procesów biznesowych.

Z kim?

Agata Ciesielska: projektowanie usług i doświadczeń, badania jakościowe, design thinking, analiza trendów

W ramach pracy w Strefie Startup odpowiada od A do Z za organizację wydarzeń dotyczących projektowania usług i doświadczeń (Miejski Service Design, konferencja SPEAK IN_UX) i prowadzi prelekcje oraz warsztaty z tematów projektowania usług i tworzenia treści. Wspiera przedsiębiorców, organizacje pozarządowe i instytucje miejskie w tworzeniu lepszych usług i produktów. Absolwentka Historii Sztuki na Uniwersytecie Gdańskim i studiów podyplomowych Design Management na SWPS. Swoją wiedzę zdobywała między innymi na kursach i warsztatach prowadzonych przez IDEO U, Business Model Inc., Design Thinking Institute oraz Concordia Design. Należy do członków założycieli Service Design Network Poland.

powrót
Skip to content