Design Thinking od zera | BusinessLab<26

budynek III, coworking

Kiedy: 28.05.2019 (wtorek), 16.30 – 19.30

Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

Wstęp wolny, wymagana rejestracja: businesslab5.evenea.pl/

 

Design thinking. Wszyscy wokół o tym mówią i zachwalają, jako najlepszy sposób rozwiązywania problemów, a Ty nie masz zielonego pojęcia, co to jest?

Znasz podstawy, ale nigdy nie brałeś udziału w sesji design thinking i nie wiesz jak zastosować te narzędzia w praktyce?

Przyjdź na warsztaty design thinking w pigułce dla początkujących! Poznasz etapy procesu krok po kroku i dowiesz się, jak wykorzystać je przy rozwiązywaniu skomplikowanych problemów. Przy okazji poćwiczysz metody generowania pomysłów w grupie, dowiesz się, jak sprawdzić swoje pomysły i dlaczego warto pokazywać niedopracowane produkty i usługi.

 

Dlaczego warto?

Narzędzia design thinking przydają się przy zdefiniowaniu właściwych pytań oraz znalezieniu prawdziwych wyzwań dla projektu. Pomagają rozwiązywać problemy, które wymagają nieszablonowego podejścia. Łatwo je wykorzystać w pracy nad wprowadzeniem usług czy produktów, tworzeniem firm, rozwiązań społecznych, projektów szkolnych i na studia – niemal w każdej dziedzinie, która wymaga kreatywnego myślenia.

 

Dla kogo?

Zapraszamy osoby poniżej 26. roku życia, które chcą na czym polegają narzędzia design thinking. BusinessLab<26 to miejsce przede wszystkim dla młodych przyszłych przedsiębiorców, ale to także przestrzeń na zadawanie nawet najbardziej podstawowych pytań. Tu uczymy się podstaw prowadzenia własnego biznesu.

 

Czego się dowiesz?

Poznasz podstawy design thinking, dowiesz się, kiedy warto je wykorzystywać i na czym polegają poszczególne etapy pracy.

 

Warsztaty poprowadzi Agata Ciesielska

W ramach pracy w Strefie Startup odpowiada za spotkania dla twórców w ramach Strefy Blogera oraz wydarzenia dla pracowników naukowych i startupów technologicznych, a także prowadzi warsztaty dotyczące service design, mediów społecznościowych i narzędzi graficznych. Fotografuje również ludzkie historie w ramach własnej firmy – Cyk Cyk Studio. Nie lubi się nudzić, uwielbia się uczyć i zawsze jest w trakcie czytania jakiejś książki o marketingu.

powrót