Design talks Business Conference - zmień swój biznes przez design!

budynek III

kiedy? 4-5 kwietnia 2019

gdzie? PPNT Gdynia | budynek III | al. Zwycięstwa 96/98 | Gdynia

organizator: Pomorski Park Naukowo–Technologiczny Gdynia | Centrum Designu

moderatorzy: Change Pilots  | www.changepilots.pl

prelegenci: Fuzers: Katarzyna Michalak, Krzysztof Ożóg; Greenhat Innovation: Agnieszka Gliszczyńska, Rafał Kołodziej

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Pełna agenda

rejestracja KNOW-HOW BLOCK
rejestracja CREATIVE SPRINTS

 

Chcesz wiedzieć jak lepiej opracować strategię lub model biznesowy, wdrażać innowacje produktowe lub zaprojektować usługi, by odnosiły sukcesy na rynku? Weź udział w Design talks Business i dowiedz się tego od ekspertów branży!

 

Design talks Business to międzynarodowa konferencja poświęconego wdrażaniu innowacji w produktach, usługach i modelach biznesowych. Rozwiązania prezentowane podczas konferencji sprawdzą się świetnie w małych i średnich przedsiębiorstwach zarówno z tak tradycyjnych branż, jak: transport morski, budowa statków, czy energia odnawialna, jak i w firmach funkcjonujących w  sektorze kreatywnym w obszarach designu, architektury, marketingu czy projektowaniu gier. Innymi słowy, wiedza, którą zaprezentujemy przyda się każdemu przedsiębiorcy, który chce zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną oraz umocnić wizerunek firmy – mówi Paulina Kisiel, kierownik Centrum Designu.

Wydarzenie to niepowtarzalna okazja do zdobycia inspiracji, wiedzy i umiejętności od najlepszych ekspertów. W konferencji wezmą udział Change Pilots – odpowiadający za strategie i innowacje produktowe, Katarzyna Michalak, Krzysztof Ożóg – Fuzers – specjaliści projektowania na poziomie strategii, organizacji i modeli biznesowych, oraz Agnieszka Gliszczyńska i  Rafał Kołodziej – doradcy biznesowi w branży usług, specjaliści od badań i udoskonalania usług z Greenhat Innovation.

Wszystkie prelekcje i warsztaty będą odbywać się w języku angielskim.

 

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie:

www.centrumdesignu.gdynia.pl

 

powrót