Crowdfunding - jak zrealizować skuteczną kampanię?

ONLINE

KIEDY: 05.09.2022 (poniedziałek), 17:00-18:30

GDZIE: ONLINE

WSTĘP: bezpłatny, wymagana rejestracja: ZAPISZ SIĘ!

Crowdfunding – coraz popularniejszy sposób na finansowanie projektów i przedsięwzięć. Czy to chwilowa moda? Czy to narzędzie dla każdego? Jak zacząć, na co zwrócić uwagę i jakich błędów nie popełniać – między innymi o tym porozmawiamy 5 września. Będzie dużo inspiracji i przepis na skuteczną kampanię. 

Dlaczego warto?

Istnieje co najmniej kilka popularnych serwisów, które umożliwiają finansowanie swoich pomysłów przy pomocy zbierania pieniędzy od społeczności. Gama projektów finansowanych w ten sposób jest bardzo szeroka – od gier planszowych czy książek przez gadżety technologiczne po organizację warsztatów i wydarzeń.

Nie każda kampania jednak odnosi sukces. Wymaga dobrego zaplanowania i przeprowadzenia, by zmobilizować społeczność do sfinansowania pomysłu. Jak to zrobić? Jakich błędów uniknąć i o czym pamiętać? Dowiedz się tego podczas spotkania z Agnieszką Płoską, która o skutecznych kampaniach crowfundingowych uczy od lat i pomaga pozyskiwać fundusze z sukcesem.

Podczas spotkania dowiesz się:

  • Czym jest crowdfunding,
  • Jak pozyskać w ten sposób fundusze na swój pomysł,
  • Jak przeprowadzić z sukcesem kampanię crowdfundingową,
  • Jak inni wykorzystują crowdfunding.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy szukają alternatywnych sposobów finansowania swoich pomysłów – studentów, freelancerów, przedsiębiorców, pracowników organizacji i fundacji.

Agnieszka Płoska uczy realizacji kampanii crowdfundingowych. Lubi je odczarowywać i strategicznie planować. Od 2009 roku zajmuje się alternatywnym finansowaniem przedsięwzięć, a od 2016 pomogła ponad 150 projektodawcom pozyskać łącznie ponad milion zł.

Specjalizuje się w kampaniach opartych o nagrody (reward-based crowdfunding), o czym napisała książkę „Kobieta z tłumu. Zrealizuj kampanię crowdfundingową w 4 krokach”. Nagrywała podcast „Skuteczny crowdfunding”. Zafascynowana innowacjami społecznymi. Więcej informacji www.agaploska.com

powrót
Skip to content