Co wiesz o swoich klientach? | konsultacje

PPNT Gdynia, budynek III, coworking / zdalnie

kiedy: ostatni poniedziałek miesiąca, 16.00 – 18.00 / ostatni wtorek miesiąca, 9:00-11:00

gdzie: coworking Strefy Startup / online (wybierz wygodną formę podczas rejestracji)

wstęp: wolny, obowiązuje rejestracja TUTAJ

 

Chcesz dowiedzieć się, kim są Twoi klienci? Poznać ich bolączki i potrzeby? A potem zachwycić ich produktami i usługami, które na nie odpowiedzą?

W tworzeniu rozwiązań ważne jest bycie blisko swoich odbiorców. Umożliwiają to regularnie przeprowadzane badania. Nie wiesz, gdzie zacząć? Zacznij od bezpłatnych konsultacji w Strefie Startup!

Możesz je wykorzystać jako punkt wyjścia dla swoich dalszych działań. Na podstawie tego, co już wiesz i jakie dane masz w swojej firmie, przygotujemy wspólnie plan dalszych działań, które możesz zrealizować samodzielnie.

Konsultacje odbędą się w coworkingu Strefy Startup lub online i potrwają do 50 minut.

Co zyskasz?

  • omówimy, co już wiesz o swoich klientach, a czego musisz się jeszcze dowiedzieć.
  • przedyskutujemy potencjalny plan badań dla Twojej firmy

Dla kogo?

  • dla osób, które dopiero zaczynają pracę nad swoim produktem lub usługą
  • dla przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć swoją konkurencyjność
  • dla przedsiębiorców, którzy chcą by ich usługi i produkty odpowiadały na potrzeby klientów
  • Konsultacje poprowadzi Agata Ciesielska – badaczka, moderatorka design thinking i edukatorka.Absolwentka studiów podyplomowych Design Management na SWPS. Swoją wiedzę zdobywała między innymi na kursach i warsztatach prowadzonych przez IDEO U, Business Model Inc., Design Thinking Institute oraz Concordia Design. Od wielu lat prowadzi autorskie warsztaty we współpracy z instytucjami kultury i jednostkami miejskimi.

    Prowadzi badania dla instytucji miejskich, organizacji pozarządowych oraz firm, a także procesy projektowania usług i modeli biznesowych dla przedsiębiorców z PPNT Gdynia. W ramach Strefy Startup jest odpowiedzialna od A do Z za organizację wydarzeń dotyczących projektowania usług i doświadczeń (Miejski Service Design, konferencja SPEAK IN_UX), prowadzi prelekcje i warsztaty z tematów projektowania usług i produktów.

powrót
Skip to content