Buyer persona | Strefa Marki

budynek III, coworking

kiedy: 21.03.2019 (czwartek), 17.00-19.30

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

wstęp: wolny, wymagana rejestracja: https://strefa-marki-13.evenea.pl/

 

Czy wiesz, dlaczego tak naprawdę klienci kupują Twój produkt lub korzystają z Twoich usług? Albo jak trafić do tych, którzy nie będą kierowali się wyłącznie ceną?

 

Firmy upadają, gdy nie znajdują klienta na swoje produkty lub usługi, dlatego to właśnie klient powinien być zawsze w centrum procesu projektowania strategii działania każdego przedsiębiorstwa. Czy wiesz, co zrobić, by odnieść sukces w rywalizacji z konkurencją? Odpowiedź nie jest skomplikowana: gdy trafnie odpowiesz na oczekiwania swoich klientów, zbudujesz więź, z którą ciężko będzie rywalizować!

 

Dlaczego warto?

Buyer persona to reprezentacja grupy klientów, która zbudowana została na podstawie badań o ich potrzebach, lękach, oczekiwaniach. Jej skonstruowanie powinno być pierwszym krokiem do tworzenia skutecznej strategii marketingowej.

Na warsztatach dowiesz się więcej, czym jest persona i jak stworzyć persony dla swojego biznesu. Wyjdziesz z narzędziami, które pomogą Ci przebadać swoich klientów i nie tylko lepiej dopasować swoje komunikaty marketingowe, ale też udoskonalać swoje produkty lub usługi zgodnie z ich potrzebami!

 

Dowiesz się:

– jak możesz dowiedzieć się, kim są Twoi klienci?

– jak zbadać potrzeby i motywacje Twoich klientów?

– jak tworzyć treści, które będą istotne dla Twoich klientów?

 

Dla kogo?

Warsztaty skierowane są do freelancerów, mikro- i małych przedsiębiorców, którzy często sami zajmują się reklamowaniem swoich produktów lub usług lub dopiero myślą o rozpoczęciu swojego biznesu.

 

Warsztaty poprowadzi Agata Ciesielska, która w ramach pracy w Strefie Startup odpowiada za spotkania dla twórców w ramach Strefy Blogera i Strefy Contentu, wydarzenia organizowane dla pracowników naukowych i startupów technologicznych, a także prowadzi warsztaty dla studentów i uczniów dotyczące service design, mediów społecznościowych i narzędzi graficznych. Fotografuje również ludzkie historie w ramach własnej firmy – Cyk Cyk Studio. Nie lubi się nudzić, uwielbia się uczyć i zawsze jest w trakcie czytania jakiejś książki o marketingu.

powrót