BusinessLab <26

budynek III, coworking

Interesujesz się biznesem? Wiedza przekazywana w szkole lub na uczelni to dla ciebie za mało? Chcesz się rozwijać i szukasz fachowych informacji? A może myślisz o założeniu własnej firmy?

Startujemy z nowym cyklem wydarzeń BusinessLab <26! Co miesiąc spotkamy się z innym praktykiem biznesu, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Opowiedzą swoją historię, powiedzą dlaczego warto myśleć o własnym biznesie, ale również poruszą tematy, które z ich perspektywy są istotne dla osób stawiających pierwsze biznesowe i zawodowe kroki.

Dla kogo?
Dla licealistów, uczniów techników, szkół zawodowych oraz studentów I i II stopnia. Dla każdego poniżej 26 roku życia, kto jest zainteresowany zdobyciem wiedzy biznesowej.

Dlaczego warto?
Poszerzysz swoją wiedzę o wiele nowych, praktycznych zagadnień oraz narzędzi, niezbędnych do rozwijania pomysłów biznesowych. Poznasz również ludzi, którzy tak jak Ty, mają w sobie nutkę biznesowego zacięcia. A jak wiadomo, jednym z czynników sukcesu startupu jest jego zespół. Kto wie, może poznasz tu swojego przyszłego wspólnika?

 

Harmonogram warsztatów:
23.10.2018 – Twój klient idealny- tworzenie persony
13.11.2018 – Jak stworzyć dobry model biznesowy?
13.12.2018 – Umowy – pułapki zawarte w paragrafach
15.01.2019 – Organizacja czasu – czyli jak zdążyć ze wszystkim

Uwaga!

Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim uczniów i studentów. W trakcie rejestracji to ich będziemy akceptować jako pierwszych.

Kiedy: 15.01.2018 (wtorek) w godz. 17.00-19.00

Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III, Coworking

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: https://businesslab2.evenea.pl/

powrót