Wpadnij na śniadanie z Radiem ZET do PPNT Gdynia!

Wpadnij na śniadanie z Radiem ZET do PPNT Gdynia!

kiedy: 10.09.2019r. (wtorek), godz. 07:00-11:00
gdzie: PPNT Gdynia, budynek IV, dziedziniec przy wejściu głównym
wstęp: wolny

Ruszyła „Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa” po Polsce.  W wtorek, 10 września, wspólne śniadanie z dziennikarzami stacji będą mogli zjeść mieszkańcy Gdyni.
Nie masz czasu na poranny posiłek w domu? A może chcesz spotkać się i porozmawiać z dziennikarzami jednej z największych stacji radiowych w Polsce i podpatrzeć jak wygląda ich praca od kuchni? Przyjdź we wtorek w drodze do pracy lub szkoły do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.
Pożywne śniadania na dzień dobry bardzo w godzinach 7.00-11.00 będzie serwował dobrze znany z anteny Radia ZET – Kamil Nosel, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. W menu m.in. klasyczne kiełbaski z wody z pomidorami, parówki z serem w omlecie z pomidorami i oregano, czy parówki z pieczoną cukinią i sosem z pesto ziołowym z pieczywem.
Będzie to też okazja do zrobienia wspólnego zdjęcia czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Relacje z wydarzenia będzie można usłyszeć na antenie, a także zobaczyć w social mediach i radiozet.pl.

powrót