Więcej drzew, dzięki gdyńskim firmom

Więcej drzew, dzięki gdyńskim firmom

1 000 000 elektronicznych wniosków urlopowych wystawiono już przez aplikację HRnest!

Przekłada się to nie tylko na ogromną oszczędność czasu dla użytkowników aplikacji, ale również na oszczędność  wielu ton papieru. Z okazji tego milowego progu twórcy postanowili również aktywnie przyczynić się do zwiększania powierzchni lasów w Polsce, podejmując współpracę z fundacją Las na Zawsze.

Od teraz za każdego nowego klienta, który dołączy do HRnest, firma ufunduje 10m2 Lasu na Zawsze. 

HRnest to narzędzie do planowania i zarządzania urlopami, ewidencjonowania czasu pracy oraz prowadzenia kartoteki pracowniczej. ​Dzięki niemu zespoły oszczędzają czas oraz usprawniają wewnętrzne procesy, przy okazji ograniczając papierologię.

Przy pomocy tego rozwiązania możliwe jest wystawienie wszystkich najpopularniejszych typów wniosków urlopowych, tworzenie i kontrolowanie planów urlopowych pracowników, rejestracja czasu pracy w kilku trybach oraz prowadzenie kartoteki pracowniczej.

Las na Zawsze to fundacja z prostym, ale jakże mocnym celem posadzenia lasów, które mają rosnąć już zawsze. Skupia się na tworzeniu bioróżnorodnych lasów, którymi zarządza natura, a nie człowiek. Pracują nad prawnym zabezpieczeniu posadzonych lasów w ramach polskiego prawa, aby nie można było ich już nigdy wyciąć.

W lutym 2021 administrujący narzędziem poinformowali o przekroczeniu granicy 1 000 000 wystawionych wniosków urlopowych.

„Wierzymy, że milion wniosków to dopiero początek i wkrótce będziemy świętować kolejne kamienie milowe naszej aplikacji oraz dziesiątki metrów kwadratowych posadzonych lasów”.

Wspólnie z fundacją HRnest planuje również akcje edukacyjne dla swoich klientów i pracowników dotyczące różnic między lasem gospodarczym a naturalnym oraz wpływie lasów na klimat i człowieka.

powrót