Weź udział w targach DUPHAT 2021

Weź udział w targach DUPHAT 2021

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branż: suplementów diety, zdrowego żywienia, medycznej, producentów i dostawców składników farmaceutycznych, rozwiązań w zakresie przetwarzania i pakowania, sprzętu laboratoryjnego i kontroli jakości na potrzeby logistyki i łańcucha dostaw, do wzięcia udziału w targach DUPHAT (Dubai International Pharmaceuticals & Technologies Conference and Exhibition).

Po 24 edycjach DUPHAT stał się najbardziej poszukiwanym wydarzeniem dla kluczowych decydentów w branży farmaceutycznej na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Podczas targów prezentowane są najnowsze trendy od automatyzacji aptek, robotyki i ulepszonych usług aptecznych po gotowe receptury. DUPHAT co roku przyciąga również 100 największych światowych firm farmaceutycznych i regionalnych producentów, którzy prezentują swoje najnowsze produkty i usługi w tej dziedzinie.

co oferujemy?
– wstęp na Targi
– przelot
– zakwaterowanie
– informacje o firmie w folderze targowym
– koszty opłat targowych i ekspozycję firmy na wspólnym stanowisku regionu pomorskiego

Szacowany koszt udziału 2 przedstawicieli jednego przedsiębiorcy w targach wynosi 30.000 PLN netto, w przypadku 1 przedstawiciela przedsiębiorcy 24.250 PLN netto z czego dofinansowanie:
– 85% kosztu w przypadku skorzystania z pomocy de minimis
– 50% kosztu w przypadku skorzystania z pomocy publicznej na targi

wkład własny
Szacowany wkład własny przedsiębiorcy przy maksymalnym dofinansowaniu 85% kosztów wynosi 4 500 PLN netto.
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 19.02.2021 r. do godziny 15:00 na stronie: Pomorskiego Brokera Eksportowego

 

szczegółowe informacje

Agnieszka Fedorowicz
e-mail: a.fedorowicz@ppnt.gdynia.pl
tel. +48 58 880 82 42

powrót