Weź udzial w szkoleniu E-eksport. Wielkie możliwości małych firm

Weź udzial w szkoleniu E-eksport. Wielkie możliwości małych firm

Szkolenie Krajowej Izby Gospodarczej, Amazon i Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza to wyjątkowa okazja do spotkania z najlepszymi praktykami e-commerce w Polsce, zaangażowanymi w projekt cross-border.pl. Eksperci podzielą się z uczestnikami wiedzą o rozpoczęciu zagranicznej sprzedaży.

 

Kogo będziesz miał okazję spotkać na szkoleniu „E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm w Gdyni?

 

Katarzyna Śliwińska z Amazon – doświadczona Key Account Manager w Amazon. Pomaga polskim firmom osiągnąć sukces na Amazon w całej Europie.

Damian Wiszowaty z Gonito – ekspert sprzedaży na Amazon, prawnik, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Założyciel oraz CEO Gonito – agencji, która jako pierwsza w Polsce zaoferowała wsparcie i optymalizację sprzedaży na Amazon, pomagając firmom – producentom i dystrybutorom w wejściu na nowe zagraniczne rynki.

Anna Szafraniec z ASB Group – zarządza zespołem VAT Compliance w ASB Group. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w doradztwie w zakresie przepisów VAT dla międzynarodowych firm – działających zarówno w obrębie Unii Europejskiej, jak również poza jej granicami.

Klaudia Gajda z Cinkciarz.pl – jako Business Development Expert inicjuje, rozwija i utrzymuje długofalowe relacje B2B w Polsce i za granicą, wspierając przedsiębiorców w budowaniu strategii cross-border e-commerce, czyli skutecznego sprzedawania za granicą z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi finansowych i technologii.

Grzegorz Chowaniec z Cinkciarz.pl – dd 15 lat działa w branży e-commerce na wielu poziomach. Prowadzi szkolenia z zakresu poruszania się na tym rynku. W ostatnim czasie w Cinkciarz.pl skupia się na ukierunkowaniu rozwoju produktów płatniczych, stanowiących niewątpliwe wsparcie w kierunku cross-border dla przedsiębiorców.

Piotr Snopek z Paszport do Eksportu – dyrektor sprzedaży i marketingu, od ponad 12 lat pełni funkcję eksperta rynków zagranicznych. Doradza w zakresie możliwości wejścia na nowe rynki i pozyskiwania nowych kontrahentów. Specjalizuje się w pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy z UE na rozwój firm.

Zarejestruj się już dziś i zapewnij sobie miejsce: www.cross-border.pl/szkolenia

Nie czekaj do ostatniej chwili – ilość miejsc ograniczona!

 

Organizatorzy szkolenia: Krajowa Izba Gospodarcza i cross-border.pl, Amazon, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza. Patronat Honorowy: Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Marszałek Województwa Pomorskiego, Mieczysław Struk. Patroni: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencja Rozwoju Pomorza, Starter Gdański Inkubator Przedsiębiorczości oraz Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Patron medialny: Newseria.

powrót
Skip to content