To już ostatnie dni przed GDD – sprawdź, co przygotowaliśmy

To już ostatnie dni przed GDD – sprawdź, co przygotowaliśmy

Gdynia Design Days pod hasłem Gdynia-Zdrój startuje już w najbliższą sobotę! W tym roku czeka nas mnóstwo wydarzeń, a program jest napięty (a przynajmniej takie mamy wrażenie). Na część warsztatów i spotkań nie ma już miejsc, bo uwierzcie nam, rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Ale nie wszystko stracone! Mamy jeszcze mnóstwo wydarzeń, z których będzie można skorzystać.

Wystawy
Jak co roku, jednym z najważniejszych elementów festiwalu są wystawy, stanowiące kilkanaście prób projektowego poszukiwania rozwiązań na światowe i lokalne wyzwania – zarówno te, które widzimy już teraz, jak i te, które dopiero mogą nadejść. Wystawy w PPNT Gdynia dostępne są dla zwiedzających od 22 czerwca w godz. 16:00-20:00 oraz w dniach 23-30 czerwca w godz. 12:00-20:00, natomiast w pozostałych lokalizacjach na terenie miasta zgodnie z opisami tutaj.

Wśród tematów pojawią się zupełnie nowe wątki, ale także takie, które od lat towarzyszą festiwalowi – wszystkie na swój sposób odpowiadające na hasło Gdynia Zdrój. Nie zabraknie tu zagadnień związanych ze zrównoważonym projektowaniem, które tworzy filar Gdynia Design Days. Poza tym na wystawach będzie można zobaczyć projekty dotyczące wykorzystywania naturalnych zasobów, zagadnienia na temat sztucznej inteligencji, czy poszukiwań odpowiedzi na pytanie, ile przedmiotów potrzebujemy, aby żyć satysfakcjonująco. Szczegółowe opisy wszystkich wystaw już teraz znajdują się na stronie internetowej Gdynia Design Days!

 

Wykłady i warsztaty

W tym roku Gdynia Design Days to również bogaty program wydarzeń. Będzie mnóstwo świetnych warsztatów oraz pobudzające do dyskusji spotkań. Na większość z nich wszystkie wejściówki już się rozeszły, ale nadal możecie zapisać się jeszcze na ostatnie rozmowy i wykłady. Zostały ostatnie miejsca! Program oraz dostępność wydarzeń znajdziecie tutaj.

Zapisaliście się na wydarzenie, ale już wiecie, że jednak nie przyjdziecie? W takim razie wypiszcie się przez panel Moje GDD i zwolnijcie miejsce dla innych chętnych. Niech jak najwięcej osób skorzysta w programu GDD.

 

 

powrót
Skip to content