Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z PPNT Gdynia

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z PPNT Gdynia

Jak efektywnie pracować zespołowo, kreatywnie i do tego zdalnie? To nie lada wyzwania podczas szalejącej pandemii. Z  pomocą ruszą specjaliści Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia (PPNT Gdynia), który ponownie dołączył jako partner do grona organizatorów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 16-22 listopada w formule online, więc we wszystkich wydarzeniach  będzie można uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Co czeka na uczestników?

Już 17 listopada PPNT Gdynia | Strefa Startup zaprasza na warsztaty online „Ideacja dla edukacji”.

Ich uczestnicy poznają zasady grupowej burzy mózgów, przetestują techniki generowania pomysłów i zdobędą wiedzę na temat narzędzi do kreatywnej pracy zdalnej.
Wydarzenie skierowane jest do uczniów i studentów, którzy zdobytą wiedzę będą chcieli wykorzystać w praktyce.

To jednak nie jedyna propozycja Strefy Startup. Wszystkich tych, którzy chcieliby poznać narzędzia ułatwiające tworzenie nowych produktów i usług zapraszamy na online-owe spotkanie  „Projektowanie propozycji wartości dla Klienta”, które 19 listopada poprowadzą ekspertki Strefy.

Obecni i przyszli przedsiębiorcy zainteresowani tematem ochrony własności intelektualnej będą mogli skorzystać z porad w tym zakresie podczas konsultacji online 19 listopada „O ochronie twórczości”. Specjaliści PPNT Gdynia | Informacja Patentowa będą odpowiadać na pytania dotyczące: utworów, umów,  logotypów i designu, wynalazków, patentów oraz regulacji prawnych, obowiązujących w tym obszarze. A wszystko to w przyjaznej i przystępnej dla odbiorców formule.

Wszystkie wydarzenia organizowane przez PPNT Gdynia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są bezpłatne, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Czym jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości?
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w ponad 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych. Od kilkunastu lat wydarzenie to organizowane jest również przez studentów w murach naszej uczelni. Zawsze cieszy się dużą popularnością ze względu na wartościowe prelekcje, spotkania i warsztaty o budowaniu i prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa.

 

Wydarzenia PPNT Gdynia organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości:

Ideacja dla edukacji
kiedy: wtorek, 17.11.2020, 13:00-15:00
gdzie: online
wstęp: wolny, wymagana rejestracja, ZAPISZ SIĘ!

Projektowanie propozycji wartości dla Klienta
kiedy: czwartek, 19.11.2020, 10:00-11:30
gdzie: online
wstęp: wolny, wymagana rejestracja, ZAPISZ SIĘ!

O ochronie twórczości
kiedy: czwartek, 19.11.2020, 9:00-15:00
gdzie: online (zapisana osoba otrzyma link do indywidualnego spotkania na platformie Zoom)
wstęp: bezpłatny, wymagana rejestracja, ZAPISZ SIĘ!

powrót
Skip to content