Sprzedaż B2B w firmach IT – Pipeline Meetup

Sprzedaż B2B w firmach IT – Pipeline Meetup

kiedy: środa, 28.04.2021, godz. 17:00
gdzie: online
wstęp: dostęp bezpłatny, obowiązkowa rejestracja: https://www.pipelinesummit.com/meetups/meetup-1/

Na co zwracać uwagę, wdrażając automatyzację sprzedaży? Jak w 2021 roku nie zostać spamerem? Jak skutecznie łączyć obowiązki CEO i handlowca? Podpowiedzą eksperci z takich firm jak Casbeg czy User.com podczas pierwszego spotkania online Pipeline Meetup.

Spotkania dla społeczności tech sales
Wydarzenia Pipeline Meetup organizowane przez Infoshare we współpracy z Miastem Gdynia są skierowane do specjalistów sprzedaży, startupowców i właścicieli firm technologicznych. To przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń wokół takich tematów jak automatyzacja sprzedaży, konwersja czy buyers journey. Poza udziałem w dwugodzinnym webinarze złożonym z 4 prelekcji, uczestnicy będą mogą dołączyć do zamkniętego kanału na Slacku.

Praktyka i konkret od doświadczonych ekspertów
Podczas pierwszego spotkania 28 kwietnia swoim doświadczeniem podzieli się Mike Korba, Chief Commercial Officer i współzałożyciel platformy User.com, który wskaże co powinniśmy zautomatyzować w procesach marketingowo-sprzedażowych. Bartosz Majewski, CEO firmy doradczej Casbeg opowie na własnym przykładzie, jak sprzedawać, jednocześnie będąc prezesem. Zaś Jagoda Lewandowska, założycielka Open Rate wskaże, jak nie wylądować ze swoją komunikacją w spamie. Wśród prelegentów pojawi się również Przemysław Koper, Business Developer Director w Cybercom, który na przykładach udzieli odpowiedzi na pytanie, czy wideo sprzedaje.

Program Pipeline Meetup #1
● 17:10-17:40 – Przemysław Koper (Cybercom)
Czy wideo sprzedaje? Podsumowanie porażek i sukcesów z 2020.
● 17:40-18:10 – Mike Korba (User.com):
3 rzeczy które powinieneś zautomatyzować w swoich procesach marketingowo-sprzedażowych
● 18:10-18:40 – Jagoda Lewandowska (Open Rate)
Dzień dobry, jesteś w SPAMie
● 18:40-19:10 – Bartosz Majewski (Casbeg):
Sprzedający CEO, czyli mini case study po 280 transakcjach w ciągu 39 miesięcy

Siostrzana marka Pipeline Summit
Pipeline Meetup zrodził się z koncepcji Pipeline Summit, konferencji poświęconej sprzedaży online, która corocznie odbywała się w Gdyni. Na scenie Pipeline Summit wystąpiło wielu czołowych zagranicznych i krajowych prelegentów m.in. Corey Haines (Baremetrics), Yam Regev (Zest.is) czy Kristen Habacht (Trello), dzieląc się z publicznością przydatnymi wskazówkami, z myślą o błyskawicznym zastosowaniu w praktyce. Wszystko od szyldem NoMarketingBuls**t. W 2021 te założenia pojawiają się w nowym formacie 4 cyklicznych meetupów online w języku polskim. Kolejne spotkanie odbędzie się w czerwcu.
Pipeline Meetup tworzy Infoshare, organizatorzy największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Partnerami głównymi cyklu wydarzeń są PPNT Gdynia oraz Miasto Gdynia.

powrót
Skip to content