Spotkanie informacyjne DIANA NATO dla firm technologicznych

Spotkanie informacyjne DIANA NATO dla firm technologicznych

DIANA NATO (Defence Innovation Accelerator for the North Atlantic) ogłasza drugi nabór dla firm technologicznych, które pracują nad rozwiązaniami mogącymi zmienić świat. Spotkania informacyjne online odbędą się 11 i 23 lipca 2024 o godzinie 10:00. To wyjątkowa okazja, aby dołączyć do prestiżowego grona przedsiębiorstw, które już skorzystały z programu i wzmocniły swój rozwój oraz rozwinęły sieć kontaktów.

Spotkania informacyjne DIANA NATO

DIANA to Akcelerator Innowacji Obronnych dla Północnego Atlantyku, organizacja powołana przez NATO w celu znalezienia i przyspieszenia zdolności do innowacji podwójnego zastosowania w całym Sojuszu. DIANA zapewnia firmom zasoby, sieci i wskazówki do rozwijania zaawansowanych technologii w celu rozwiązywania krytycznych wyzwań w zakresie obronności i bezpieczeństwa.

W zeszłym roku 44 firmy dołączyły do pilotażowego programu DIANA, wzmacniając rozwój swoich biznesów i poszerzając sieci kontaktów w ramach Sojuszu. Teraz Twoja firma ma szansę dołączyć do tego elitarnego grona.

Kiedy i gdzie?

Zapraszamy na spotkania informacyjne online poświęcone programowi DIANA NATO:

  • 11 lipca 2024, godz. 10:00: „Jak skutecznie aplikować do DIANA – doświadczenia z edycji pilotażowej”
    • Dowiesz się, czym jest akcelerator DIANA i jak do niego aplikować. Poznasz tematykę wyzwań oraz doświadczenia polskiej firmy Revobeam (uczestnik Klastra Interizon) z I edycji DIANA.
  • 23 lipca 2024, godz. 10:00: „Wyzwania DIANA 2024 – zadawaj pytania bezpośrednio Zespołowi DIANA NATO”
    • Spotkanie z przedstawicielami akceleratora DIANA, gdzie będziesz mógł zadawać pytania dotyczące tegorocznych wyzwań.

Link do zapisu na spotkania: Zapisz się tutaj

Więcej informacji znajdziesz na stronie DIANA: https://www.diana.nato.int/

powrót
Skip to content