SPEAK IN_UX 2023 – Czekamy na Twoje wystąpienie!

SPEAK IN_UX 2023 – Czekamy na Twoje wystąpienie!

SPEAK IN UX

 

Jeśli zagadnienia UX są Ci bliskie i chcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi – dołącz do grona prelegentów na konferencji SPEAK IN_UX!

UX stał się kluczowym elementem projektowania produktów – o jego znaczeniu dla tworzenia rozwiązań właściwie nie trzeba już przekonywać. Ale czy na pewno?

Firm, które zatrudniają w zespole specjalistę od UX jest coraz więcej. Ciągle jednak istnieją organizacje, w których projektant albo badacz musi przekonywać o roli i miejscu UX w planowaniu strategii tworzenia produktu.

Jak znaleźć wspólne punkty między biznesem a projektowaniem doświadczeń? Jakim językiem powinien rozmawiać UX z strategią biznesową? Jak zmierzyć i analizować faktyczne wyniki projektowania UX? Jakie wskaźniki można do niego dobrać? Czy UX faktycznie jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu biznesowego?

To często pytania, które zadają sobie projektanci próbujący wdrożyć projektowanie produktów oparte o tworzenie dobrych doświadczeń dla użytkowników. To też pytania, które chcemy zadać sobie (i spróbować na nie odpowiedzieć) podczas najbliższej edycji SPEAK IN_UX.

Jeśli czujesz, że wiesz, jak pogodzić świat UX i świat wskaźników biznesowych albo jakimi liczbami mówić o wynikach projektowania, by pokazać zysk dla firmy – zgłoś temat swojej prelekcji lub warsztatów. Opowiedz o przykładowych case’ach, pokaż swoje sposoby na ocenę wartości działań UX albo przekaż początkującym projektantom wiedzę na temat najciekawszych narzędzi.

Zgłoś swoje wystąpienie!
Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2023 roku.

Dla kogo jest konferencja SPEAK IN_UX?

  • Dla osób z niewielkim doświadczeniem w branży UX, ale też tych zupełnie początkujących.
  • Dla przedsiębiorców, badaczy i projektantów produktów i usług, dla pracowników startupów i dużych organizacji, studentów kierunków związanych z badaniami i projektowaniem.
  • Dla wszystkich entuzjastów badań nad użytkownikami, którzy chcą uporządkować lub pogłębić swoją wiedzę.

kiedy: 24-25.10.2023 (wtorek, środa)
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III

Zgłoś swoje wystąpienie!
Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2023 roku. Po tym terminie będziemy się kontaktować i ustalać szczegóły.

powrót
Skip to content